Zgodność Byka i Wagi

  Kompatybilność zodiaku Byk i Waga

Dzisiaj omówimy ogólną kompatybilność Byka i Wagi i zagłębimy się we wszystkie sfery i wymiary dotyczące relacji, aby sprawiedliwie omówić to powiązanie.

Wenus rządzi zarówno Bykiem, jak i Wagą, a to coś znaczy, mimo że mają różne elementy, modalności i temperamenty.

Waga jest siódmym znakiem zodiaku, jej naturalnym domem jest siódmy dom małżeństwa, związków partnerskich, prawa, wrogów publicznych, długotrwałych związków, wspólnego życia i sprawiedliwości. Waga jest znakiem Powietrza o kardynalnej jakości i optymistycznym (gorącym i wilgotnym) temperamencie.Waga inicjuje poprzez dyplomację i równowagę, a dzięki swojemu uśmiechowi, urokowi i charyzmie zwykle potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji.

Byk jest drugim znakiem zodiaku o stałej jakości, melancholijnym (zimnym i suchym) temperamencie i żywiole Ziemi. Byk rządzi drugim domem, który oznacza jedzenie, finanse, obfitość/bezpieczeństwo finansowe, majątek ruchomy i hedonizm.

Te dwa znaki kochają piękno i estetykę ponad wszystko i pragną być otoczone tymi wenusjańskimi cechami przez cały czas. Nie lubią brzydkich, brudnych i niezrównoważonych rzeczy, ludzi i sytuacji. Oba te znaki potrzebują dużo harmonii i spokoju na zewnątrz, aby mogły się rozwijać w środku.

Kompatybilność przyjaźni Byka i Wagi

Jeśli chodzi o przyjaźń, ta dwójka może całkiem dobrze ze sobą współpracować, ponieważ oboje kochają podobne rzeczy (piękno, elegancję, równowagę, harmonię, przyjemne otoczenie i kolory, skupienie się na związkach partnerskich i romansach, przywiązanie…) i mają wiele wspólnego podobne zainteresowania i wspólne tematy.

Pomimo tego, że są zupełnie inni, Byk i Waga mogą łatwo się dogadać i mogą zarabiać pieniądze i dobrze się bawić robiąc coś, co sprawia im przyjemność. Spędzą dużo czasu na omawianiu „dziewczęcych” rzeczy i udzielaniu sobie nawzajem wskazówek i rad, jak osiągnąć większą doskonałość i standardy piękna.

Dzięki zrelaksowanej naturze Byka, Waga będzie miała miłego słuchacza, a Byk będzie miał łatwą formę rozrywki. Waga jest „posiadaczem herbaty” Zodiaku – znają wszystkie najnowsze herbaty i uwielbiają rozlewać je swojemu przyjacielowi Bykowi, który często pozostaje niewzruszony niektórymi z najbardziej szokujących plotek.

Oboje uwielbiają chodzić do przyjemnych i estetycznych miejsc, lubią słodycze i kochają jeść, chociaż Waga może włożyć trochę pracy, aby dobrze wyglądać, podczas gdy Byk po prostu nie będzie dbał o fizyczną doskonałość, dopóki mają krągłości i pasują do większości ich strojów.

Ten przyjacielski duet będzie się świetnie bawił na zakupach i przygotowaniach do wydarzeń, podczas których będzie mógł się dobrze bawić, oceniając innych i zbierając najnowsze plotki do swojej prywatnej rubryki z dowcipami.

Kompatybilność relacji Byk i Waga dla małżeństwa

To staje się nieco trudniejsze, jeśli chodzi o związki i małżeństwo dla tego duetu. Byk jest stały i lojalny, co oznacza, że ​​nie zmienia zdania ani serca po podjęciu decyzji.

Waga jest jednak zwierzęciem imprezowym, które może oszaleć (nawet wściekły), kiedy najmniej się tego spodziewasz. W przeciwieństwie do stałego Byka, Waga jest znakiem kardynalnym i lubią przewodzić, „przełamywać lody” i po prostu wypróbowywać nowe rzeczy, przygody i romantyczne filmy.

Są rzadkie przypadki, kiedy Waga jest tak głęboko i szaleńczo zakochana, że ​​pozostaje skupiona na tej jednej osobie. Ale w przeciwieństwie do Byka, Wagi zostały stworzone, by zakochać się w miłości, pokochają każdego i każdego, kto wpadnie im w oko, podczas gdy Byk może kochać jedną osobę przez dziesięciolecia… Widzisz sytuację?

W przypadku, gdy mamy do czynienia albo z bykiem o szerokich horyzontach i elastycznym, albo z bardziej „tradycyjną” i oddaną Wagą, możemy spodziewać się niesamowitego wyniku, jeśli chodzi o zgodność małżeńską. Ci tubylcy mogą sprawić, że zadziała dzięki czystej sile miłości i czułym przejawom pasji.

Waga wie, jak zadowolić swojego partnera, jak go rozpieszczać i skupić na nim. Byk wie, jak nakarmić i (materialistycznie) zabezpieczyć swoją partnerkę, jest ucieleśnieniem hedonizmu i zapewni przyjemność, gdzie tylko się da.

Jeśli potrafią zgodzić się co do różnic i znaleźć złoty środek, co nie może być zbyt trudne, biorąc pod uwagę, że w grę wchodzi Waga, to mają dość wysoki wynik małżeństwa.

Kompatybilność seksualna Byka i Wagi

Jeśli chodzi o seks, ponieważ oba te znaki są rządzone przez Wenus – na pewno sprawią, że będzie dobrze. Waga, chociaż jest znakiem Powietrza, nie lubi eksperymentować ani nie cierpią z powodu dziwnych i „zbyt szybkich i wściekłych” fetyszy, które nękają pozostałe dwa znaki Powietrza – Aqua i Gemini.

Zamiast tego styl seksu Wagi przypomina stały i niezawodny Byk – są miękcy, charyzmatyczni, zmysłowi i wizualnie erotyczni – wiedzą, jak zadowolić zmysły i jak usidlić partnera poprzez delikatną intymność i więź skórną.

Obaj tubylcy naprawdę kochają i cieszą się seksem. Chcą eksplorować każdy zakamarek swojego partnera, chcą sprawiać przyjemność i zobaczyć, jak bardzo uszczęśliwili swoją drugą połówkę.

Byk może pokazać Wadze naprawdę dobrą zabawę przy dobrej muzyce i winie, a Waga może pokazać Taurusowi nowe wymiary i aspekty seksu oralnego i przyjemności skoncentrowanej na skórze.

Ta dwójka naprawdę wie, jak być ze sobą i jak czerpać wzajemną przyjemność, pomimo dzielących ich różnic i pozornie ogromnej odległości.

Kompatybilność emocjonalna Byka i Wagi

Teraz, dzięki zgodności emocjonalnej, trafiliśmy na nasz pierwszy szkopuł, a raczej oni.

Waga jest wolnym duchem, romantycznym włóczęgą, który lubi próbować wszystkich i wszystkiego przynajmniej raz. Uwielbiają pośpiech (romantycznej) pogoni, są napaleni i spragnieni partnera, który je zdmuchuje lub całkowicie je ignoruje.

Z drugiej strony Byk jest ustawiony na ich drodze i chcą kogoś, kto jest w stanie pokazać im, że naprawdę tak mają na myśli i że mogą bezpiecznie otworzyć się i puścić wszystkie lęki i urazy, które dręczą ich w danym dniu .

Byk preferuje romantyczną stabilność, zrozumienie i brak pośpiechu (pozwalając im iść własnym tempem, bez presji), jeśli chodzi o miłość. Miłość jest dla nich formą sztuki, dlatego należy ją doskonalić, zanim pozwoli sobie na wszelkiego rodzaju rzucające się w oczy czyny.

Byk może nawet wybaczyć Wadze kilka rzutów, ale najlepiej nie na szczęście, jeśli chodzi o emocje i zazdrość Byka. Waga nie będzie miała takich problemów, ale jeśli Taurus poświęci choćby odrobinę uwagi komuś innemu, to ma złamane serce i może zaśpiewać na głos kilka piosenek Britney.

Jest to złożony związek, który wymaga dużo pracy i uczciwego dzielenia się.

Procent zgodności Byka i Wagi

Podsumowując, Byk i Waga mają całkiem dobrą kompatybilność i osiągnęli wysokie wyniki na poziomach wykresów. Muszą tylko zgodzić się, aby się zgodzić lub nie, a wtedy będą mogli spełnić swoje najśmielsze marzenia.

Zaufanie: 63%

Emocje: 58%

Intelekt: 78%

Wartości: 86%

Seks: 79%

Zajęcia: 83%

Czy Byk i Waga to dobra para?

Tak, są i mogą być, o ile pamiętają, aby otwarcie i dojrzale mówić o swoich uczuciach.

Co przyciąga mężczyznę Byka do kobiety Wagi?

Jej elegancja, tajemnicza postawa i wielki zmysł estetyczny.

Znane pary Byk x Waga

James McAvoy i Anne-Marie Duff, Pierce Brosnan i Keely Shaye Brosnan, Stephen Amell i Cassandra Jean Amell, Serena Williams i Alexis Ohanian oraz Stephen Baldwin i Kennya Baldwin.

Więcej kompatybilności

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta