Zgodność Koziorożca i Koziorożca

  Zgodność Koziorożca i Koziorożca

Każda para znaków zodiaku ma inny poziom zgodności. Ich poziomy zgodności zależą również od kategorii, w której mierzona jest zgodność (przyjaźń, miłość itp.)

W tym artykule skupimy się na zodiakalnej parze Koziorożca z innym Koziorożcem. Aby dowiedzieć się, jakie są poziomy zgodności między dwoma Koziorożcami, czytaj dalej.

Kompatybilność przyjaźni Koziorożca i Koziorożca

Koziorożec i Koziorożec zdają sobie sprawę, że nic w życiu nie jest darmowe ani proste. Cenią skomplikowaną pracę i mogą przyciągnąć osoby, które się z nimi zgadzają. Obaj wydają się doceniać zwykłe rzeczy w codziennym życiu: rozwagę, aspiracje, gotówkę, stabilność finansową i bezpieczeństwo, ciężką pracę i osiąganie swoich celów. Dzięki komponentowi ziemi Koziorożec i Koziorożec dostrzegą wartość ekstrawagancji i będą pracować najciężej, niezależnie od tego, czy oznacza to współpracę, aby je zdobyć.Zdolność Koziorożca do przyjęcia odpowiedzialności i bycia przełożonym będzie znaczącą skazą w ich przyjaźni. Ze względu na swój kompleks wyższości będą mieli problem z zaufaniem sobie nawzajem. Są rodzajem znaku zodiaku, który analizuje i osądza innych. Koziorożec i Koziorożec będą się dobrze widzieć, aw niektórych przypadkach czują, że nie ma wymogu korespondencji, aby rozwiązać problemy, niezależnie od tego, czy istnieje. Zauważą, że w większości spraw dogadują się, ale kiedy sprowadza się to do współpracy i decydowania, będą mieli problem z ustaleniem, kto powinien sprawować kontrolę.

Zgodność Koziorożca i Koziorożca w miłości

Ci tubylcy z Koziorożca mogliby obejść się bez otwartej prezentacji uczuć i nie są pewni, czy oświadczą się osobie, którą lubią na osobności. Tak więc ten mecz miłosny Koziorożca niewątpliwie pochłonie dużą część dnia, wyrywając się z odcisku, jeśli naprawdę zakochują się w sobie.

Podstawowy wyraz pewności lub wsparcia ze strony towarzysza może sprawić, że zadanie zostanie wykonane. Kiedy w rzeczywistości się spotykają, mogą naprawdę rozwinąć dla siebie atrakcyjność. Tak czy inaczej, związek nie może trwać w pojedynkę i będzie wymagał komunikowania uczuć, a te Koziorożce lubią być cicho częściej niż nie. Może to spowodować, że jedno lub oboje poczuje się zaniedbane lub niechciane. Oboje będą musieli popracować nad wyrażaniem siebie i komunikowaniem, jak się czują, częściej i mniej niejasno.

Entuzjastyczny kontakt między dwoma Koziorożcami może być fascynującą rzeczą. Są to wspólnicy, którzy polegają na swoim braku uczuć, nieustannie próbując być chłodnym, kontrolującym i obiektywnym. Kiedy się spotkają, najprawdopodobniej dostrzegą te cechy, ale to nie sprawi, że będą mniej zirytowani tym, kto jest ich wspólnikiem. Co ciekawe, mają podobny sposób radzenia sobie ze wszystkimi połączeniami. Niemożność otwarcia się, dopóki ktoś nie pozwoli, by napięcie spadło, sprawia, że ​​​​mają solidne poczucie pewności i bezpieczeństwa, aby zakomunikować, jak się czują.

Jeśli zakochają się w sobie po uszy, będą potrzebować dużo czasu, aby to wyrazić bez powstrzymywania się, ponieważ oboje boją się wszelkich otwartych pokazów uczuć i nie czują się wystarczająco pewni siebie na prywatne pokazy z tego samego powodu . Można ich uratować przez bezpośrednie wyrażenie pewności i tego, jak mogą interpretować nawzajem entuzjastyczną głębię, która nie jest skutecznie osiągana.

Szacunek w każdym razie nie wystarczy im do rozmowy o myślach, które powinni dzielić, i dość często rozstają się ze sobą, w swoistym milczeniu, ze względu na zrozumienie, jakie mają dla wizerunków swoich skłonności. Niestety, to ich dzieli, nawet gdy walczą o pozostanie w namiętnym związku i związku, używając tylko mózgów zamiast serc.

Zgodność seksualna Koziorożca i Koziorożca

Trudno cokolwiek powiedzieć o tej parze, wyobrażając sobie ich współżycie seksualne. Widzimy dwóch wspólników, którzy chwalą Marsa, co oznacza, że ​​​​ich charyzmaty są solidne i chcą podążać za zmysłami. Jednak podobnie widzimy dwie osoby, które chwytają się swoich ograniczeń, odmawiają sobie ideału spełnienia i każdego dnia decydują się na standardowe wybory.

Rozsądek źle idzie w parze z seksualnością, a pamiętając, że różni wspólnicy mogą pobudzić ich wyobraźnię seksualną i stworzyć z nimi przytulną więź, dwoje wspólników Koziorożca rzadko będzie się spełniało w sensie seksualnym i namiętnym.

Co więcej, istnieje rzeczywistość, że ich znak jest liderem samego czasu, a najbardziej prawdopodobnym rezultatem ich kontaktu jest wieczna wiara, że ​​​​wszystko się wydarzy. Żaden z nich nie potrzebuje napędu, ponieważ obaj naprawdę chwalą Marsa. Jednak jeśli chodzi o ograniczenia i kwestie dotyczące tkanek, dwóch wspólników Koziorożca najwyraźniej nie może przestać marnować czasu, gdy zdejmują ubrania.

Kiedy rozpoczynają związek seksualny, mogą wybrać jeden z dwóch drastycznych sposobów działania. Prawdopodobnie będą widzieć swoje potrzeby bez wielu słów lub dotrą do punktu zatrzymania za każdym razem, gdy jakikolwiek wspólnik chce stworzyć bardziej prywatne środowisko.

Seksualne współistnienie tej mieszanki jest do pewnego stopnia zastanawiające. Niewątpliwie oboje mają solidne popędy i odczuwają znacznie bardziej uzasadnioną potrzebę podążania za swoimi impulsami, co najlepiej powinno zapewniać niezwykłe podobieństwo seksualne Koziorożca.

To także dwie jednostki, które kurczowo trzymają się swoich zastrzeżeń i odmawiają sobie potrzeby uczynienia ze swoich zwierzęcych tęsknot przyczyny dobrego związku. Co ciekawe, żaden z nich nie potrzebuje popędu, ale jeśli chodzi o problemy z tkankami, dwie Kozy mają trudności z próbą rozebrania się.

Zgodność życia małżeńskiego Koziorożca i Koziorożca

Małżeństwo to zwyczaj, który towarzyszy wysokiemu wskaźnikowi dla tych rodzin i kochających dom par Koziorożca. Rozkłady jazdy zostaną ustalone na czas dzwonka weselnego i wszystko zostanie zaaranżowane.

Jako małżeństwo oba Koziorożce będą współpracować, aby ustalić codzienną rutynę, która im odpowiada. Ponieważ Koziorożce są zdyscyplinowane i lubią przestrzegać harmonogramów i pracować z wzorami, powinno to być dla nich łatwe. Jeśli jednak jedno lub oboje zacznie być uparte i spróbuje przejąć kontrolę i kontrolować wszystko samodzielnie, napięcie między nimi szybko wzrośnie.

Małżeńska para Koziorożców będzie miała razem doskonałą stabilność finansową. Rzadko zdarza się, aby popadali w duże długi, a wydatki spłacali w terminie. Dzieje się tak dlatego, że obaj są ciężko pracującymi pracownikami, którzy starają się zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo i upewnić się, że wszystkie potrzeby materialne są zaspokojone. Razem zbudują wygodne życie i być może będą mieli wiele luksusowych rzeczy.

Procent zgodności Koziorożca i Koziorożca

Gdyby poziomy zgodności dwóch Koziorożców miały być mierzone w procentach, oto, jakie by były:

Kompatybilność przyjaźni: 70%

Kompatybilność relacji miłosnych: 75%

Kompatybilność seksualna: 70%

Kompatybilność życia małżeńskiego: 85%

Streszczenie

Dwa Koziorożce mają potencjał doskonałej kompatybilności ze sobą. Oboje doceniają to, że często są po tej samej stronie w różnych sprawach i mogą nadążyć za intensywną etyką pracy. Dzielenie się wartościami jest tym, co utrzymuje silne połączenia pary Koziorożców.

Jednak oba Koziorożce muszą uważać, aby nie być wobec siebie zbyt zimne i obojętne. Jak w każdym związku, dobra komunikacja i odpowiednie wyrażanie emocji zbuduje między nimi zdrową, długotrwałą więź.

Więcej kompatybilności

Koziorożec oraz Baran Zgodność

Koziorożec oraz Byk Zgodność

Koziorożec oraz Bliźnięta Zgodność

Koziorożec oraz Nowotwór Zgodność

Koziorożec oraz Lew Zgodność

Koziorożec oraz Panna Zgodność

Koziorożec oraz Funt Zgodność

Koziorożec oraz Skorpion Zgodność

Koziorożec oraz Strzelec Zgodność

Koziorożec oraz Koziorożec Zgodność

Koziorożec oraz Wodnik Zgodność

Koziorożec oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta