Zgodność Panny i Panny

  kompatybilność virgo i virgo

Podobnie jak wiele znaków zodiaku, Virgos szybko przyciągają inne znaki zodiaku. Kiedy spotykają się dwie Panny, pojawia się pewne poczucie swobody. Głębokość ich związku może rosnąć powoli, ale mają wrodzone zrozumienie siebie nawzajem, co zwykle jest trudne do znalezienia dla Panny. Virgos szybko zauważają swoje podobieństwa i szanują swój wysoki intelekt. Zapewnia to poziom komfortu, który ułatwia Pannie pozbycie się gardy.

Jako perfekcjoniści Zodiaku, Panny mogą mieć złą reputację. Są krytyczni, ostrożni, a czasem dumni. Ale to, co często nie jest doceniane, to lojalność, czułość, zamiłowanie do służby i poczucie troski Panny. Panna to uważny partner, który pójdzie na koniec świata, aby zapewnić szczęście swoim bliskim.

Dwie Panny razem mogą znaleźć się w rutynie po początkowej iskrze. Virgos łatwo popaść w rutynę, ale wciąż pragną ekscytacji. Jeśli ta para może zachęcać się nawzajem do podejmowania ryzyka, opierać się na swoich słabościach, ufać swoim instynktom i wybaczać sobie, Panna i Panna mają potencjał do satysfakcjonującego długoterminowego związku.

Panna / Kompatybilność Przyjaźni Panny

Panny nieustannie pochłaniają informacje z otaczającego ich świata. Uważnie obserwują i badają to, co ich interesuje — w tym ludzi! Panny mogą nie wydawać się zainteresowane zewnętrznie, dopóki nie wezmą pod uwagę wszystkich czynników. Zanim podejmą działania, muszą się upewnić, że jest do czego dążyć. Virgos są pragmatykami i prawdopodobnie nie będą szukać związku, w którym nie widzą potencjału. Energia Panny musi zasilać coś, co może rosnąć, więc upewnij się, że masz jak najwięcej informacji, zanim wskoczysz.

Ponieważ Virgos tak dobrze rozumieją swoje mentalne działanie, mogą sobie ufać, jeśli chodzi o udzielanie dobrych rad. Virgos rozwiązują problemy, więc pomagają sobie nawzajem wyjść z trudnych sytuacji i znaleźć najlepsze kolejne kroki do podjęcia. Ich solidność sprawia, że ​​są wiarygodni, a ich nacisk na jasną komunikację oznacza, że ​​są (czasami brutalnie) szczerzy. Panny są cheerleaderkami dla tych, na których im zależy, i są wyjątkowe w motywowaniu innych do osiągania swoich celów.

Nienaganne oko Panny do szczegółów może utrudnić im zobaczenie większego obrazu. Kiedy jedna Panna utknie, druga jest chętna do pomocy we wszystkim, od związków, przez pracę, po twórcze przedsięwzięcia. Ponieważ Virgos ufają sobie nawzajem w zdolnościach umysłowych, mogą na siebie liczyć, jeśli chodzi o udzielanie szczegółowych, przemyślanych informacji zwrotnych.

Przyjaciele Panny mają nieskończony szacunek dla swoich zdolności intelektualnych. Inne znaki mogą uznać Pannę za zbyt krytyczną, ale dwie Panny żywią się nawzajem swoją ostrością. Szybki dowcip i precyzja umysłu tego duetu czynią z nich zespół nie do pokonania.

W tej przyjaźni może występować poziom rywalizacji, zwłaszcza jeśli oboje mają podobne motywacje. Jeśli mają te same zainteresowania, oboje mogą czuć, że muszą się nawzajem uzupełniać. Panny są dumne ze swoich wyjątkowych osiągnięć i mogą bronić się, gdy ktoś bliski podziela ich cele.

Panna / Kompatybilność w romantycznych związkach Panny

Panny rozwijają szybkie połączenie ze sobą, ale to nie znaczy, że spieszą się w związek. Virgos przeprowadzają intensywną weryfikację potencjalnych partnerów, zanim się zaangażują. Obserwują, zastanawiają się nad ich kompatybilnością i zbierają wiele informacji, zanim będą gotowi iść naprzód. Jednak gdy Panna zdecyduje się wejść w związek, w pełni się angażuje. Virgos to lojalni, uczciwi partnerzy. Są niezwykle uważni na potrzeby innych.

Virgos mają tendencję do nadmiernej analizy wszystkiego, w tym własnych emocji. Nawet jeśli Panna zdecyduje się zaangażować, otwarcie zajmie im trochę czasu. Panny mają wysokie wymagania wobec innych, ale od siebie oczekują doskonałości. Ten nierealny cel oznacza, że ​​Panna jest potajemnie bardzo niepewna. Jeśli Panna poczuje się osądzona w chwilach emocjonalnej intymności, zamknie się. Panna musi czuć, że jest akceptowana, kiedy pokaże się w pełni. Dwie Panny w związku muszą świadomie starać się być wobec siebie szczere, życzliwe i otwarte. Stworzy to bezpieczeństwo i zaufanie między parą.

Panna okazuje swoją miłość poprzez akty służby. Kiedy ich partner jest zestresowany lub przeciążony, Panna może po cichu zająć się obowiązkami domowymi partnera lub ugotować mu nieoczekiwany posiłek. Panna potrzebuje uznania tych aktów służby miłości, w przeciwnym razie w związku może powstać uraza. Na szczęście, ponieważ ten znak Ziemi jest zakorzeniony w sferze fizycznej, docenią i odwzajemnią te ciche akty miłości.

Panna chce racjonalnie spojrzeć na każdą kwestię, a to może powodować problemy podczas kłótni. Kiedy emocje są wysokie, Panna może nieumyślnie spojrzeć na emocje na korzyść tego, co ma najbardziej logiczny sens. Ten skrajny pragmatyzm może sprawić, że partner Panny poczuje, że jego emocje nie są ważne. Ta para musi pamiętać, że w zdrowym związku nie można wykluczyć emocji, nawet jeśli nie mają one „sensu”. Muszą pamiętać, że są różnymi ludźmi i mają różne punkty widzenia.

Chociaż Virgos są bardzo intuicyjne, trudno im zaufać swoim instynktom. Pannie trudno jest podejmować decyzje wyłącznie na podstawie emocji — musi znaleźć dowody na to, że jej przeczucie jest słuszne. Panny mogą zbyt długo pozostawać w nieszczęśliwym związku, gdy zbierają informacje lub czekają, aż partner zdecyduje za nich. Oczekiwanie może być jeszcze dłuższe, gdy dwie Panny są w tej samej koleinie.

Panna / Kompatybilność seksualna Panny

Jakiekolwiek zawieszki Panna ma w życiu codziennym, nie pokazują ich w sypialni. Zmienność Panny sprawia, że ​​są one bardzo elastyczne, zabawne i chętne do eksperymentowania. Gra wstępna jest koniecznością, a gra jest koniecznością! Dwie Panny w łóżku mogą na początku być trochę nieśmiałe, ale kiedy zaczną się rozumieć, mogą uprawiać niesamowity seks. Virgos spróbują prawie wszystkiego, jeśli ufają swoim partnerom. Jeśli Panna zostanie poproszona o spróbowanie czegoś, docenią, że ich partner ufa im na tyle, by to powiedzieć!

Virgos uwielbiają interesować się innymi, co widać również w ich związkach seksualnych. Są uważnymi kochankami, którzy czerpią satysfakcję, dając przyjemność. Biegunowość Panny to Yin, co czyni ją z natury otwartą. Jeśli komuś się to nie podoba, Panna też nie! Panny zdają sobie sprawę, że każda osoba jest inna i uwielbiają odkrywać, co podnieca każdego partnera.

Podczas seksu Virgos zwracają uwagę na to, co lubią ich partnerzy. Uwielbiają wykonywać dobrą robotę i stale doskonalą swoje umiejętności. Panny rzucają sobie wyzwanie, aby każde doświadczenie seksualne było przyjemniejsze niż poprzednie. Mogą uzyskać intensywną satysfakcję seksualną, zadowalając swoich partnerów i uwielbiają patrzeć, jak się wiją. Virgos zdecydowanie nie spieszą się w łóżku, więc spodziewaj się godzin ekstazy i zabawy!

Panna lubi prezentować się jako zgrana osoba, co sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej ekscytujące, gdy uwalniają swoją dziwaczną stronę. Panna ceni sobie dobrą higienę bez względu na wszystko, więc bycie razem oznacza również czystość. Nie oznacza to jednak, że Virgos potrzebują sterylnego środowiska — są gotowe się ubrudzić! Czyste ciała sprawiają, że Panna jest wygodniejsza w eksploracji. Po tym, jak partnerzy Virgo uprawiają niechlujny, intensywny seks, są gotowi do sprzątania i przytulania.

Tak długo, jak wszystkie strony będą zainteresowane, ten związek seksualny będzie się tylko poprawiał, gdy Panny będą eksperymentować, uczyć się i budować zaufanie.

Panna / Kompatybilność małżeńska Panny

W dłuższej perspektywie jest to solidna para z potencjałem, aby odnieść sukces jako para władzy. Ta dwójka może na sobie polegać i chce pomagać sobie nawzajem w osiąganiu wielkich celów. Dobrze współpracują ze sobą, w pracy iw domu. Tak długo, jak ich wartości są zgodne, Virgos mogą mieć zdrowe, generatywne małżeństwa. Będą działać jako kotwice dla siebie nawzajem. Kiedy jedna Panna wraca do domu po ciężkim dniu, druga w naturalny sposób zapewnia potrzebne uziemienie i komfort.

Virgos są wrodzonymi opiekunami i przodują w sferze domowej. Razem mogą stworzyć wspaniały dom. Ta przestrzeń, jeśli mają nad nią kontrolę, może działać jako schronienie przed stresorami świata zewnętrznego. Ich dom będzie uporządkowany i wygodny, prawdopodobnie wyposażony w rzeczy, które gromadzili przez lata. Jeśli te Panny dobrze rozumieją wzajemne priorytety, mogą razem stworzyć niezwykle satysfakcjonujące życie.

Virgos działają w oparciu o głębokie zaufanie, a kiedy to zaufanie zostanie ustanowione, działa jako filar relacji. Opierają się na komunikacji i szczerości. Jeśli zaufanie Panny zostanie naruszone, szczególnie trudno będzie je odzyskać. Jeśli są trzymani z dala od pętli, okłamywani lub nie komunikują się z nimi, mogą czuć się zdradzeni. W takich przypadkach poczucie zdrady niekoniecznie wiąże się z konkretnym przewinieniem — chodzi przede wszystkim o złamanie zaufania.

Ten związek jest pełen szacunku, gdy zaufanie jest silne. Virgos mogą wspólnie odkrywać i rozkoszować się głęboką studnią wiedzy swojego partnera. Virgos są bardzo niezależne i ogólnie prywatne w kwestii swoich osiągnięć. To niezwykle ważne, aby partner Panny mógł im dorównać intelektualnie. Virgos wiedzą, że mogą ufać sobie nawzajem, a to jest nieocenione. Rozumieją, jak wysokie są standardy innych, co sprawia, że ​​pochwały i zachęty są jeszcze bardziej pomocne. Panna widzi wysiłek, jaki ich partner wkłada w osiągnięcie ich celów. Obaj są niezwykle dumni z drugiego.

Panny są nieskończenie zadowolone, gdy widzą, jak ich partner angażuje się w ich pasje, nawet jeśli pasje nie są podzielane. Ekspertyza jest podniecająca. Dyskusje między tymi nieskończenie ciekawskimi Pannami są złożone, oparte na spekulacjach i stymulujące umysł. Panna musi stawić czoła nowym pytaniom, a ta para zdecydowanie może rzucić sobie wyzwanie.

Ta para ma tendencję do popadania w rutynę. Rutyna jest wygodna. Czuje się bezpiecznie i jest to w dużej mierze dobra rzecz dla tej pary. Ich przyziemność sprawia, że ​​chcą się zakorzenić. Jednak ich zmienność sprawia, że ​​Panna pragnie nowości. Panna może się nudzić lub czuć się uwięziona, jeśli całe małżeństwo zamieni się w rutynę. Struktura jest zdrowa, ale sztywność już nie. Ponieważ Virgos kochają stabilność swojego życia rodzinnego, mogą skorzystać na eksperymentowaniu z poliamorią w swoim małżeństwie. Panna będzie rozkoszować się możliwością eksperymentowania i poczucia niezależności. Poczują się bezpiecznie wiedząc, że nadal mogą istnieć w swoim stabilnym, bezpiecznym małżeństwie. Przygoda taka jak ta może również odnowić uczucie tajemniczości i podniecenia w małżeństwie. Dzięki silnej podstawie zaufania i komunikacji, ta para będzie w stanie prowadzić rozmowy na temat struktury ich związku w pełen szacunku i zrównoważony sposób.

Małżeństwo między dwiema Pannami jest najbardziej udane, gdy oboje mają wysoki poziom inteligencji emocjonalnej i dojrzałości. Będą musieli mieć silne poczucie własnych ograniczeń i granic. Zaufanie, uczciwość i pełna szacunku komunikacja są absolutnie niezbędne. Jeśli te cechy są obecne, ta para może po cichu zbudować imperium.

Procent zgodności Virgo i Virgo

Zaufanie : 75%

Emocje: 55%

Wartości : 75%

Seks : 85%

Zajęcia : 90%

Intelekt : 100%

Co przyciąga Pannę?

Panny chcą, żebyś je lubił za to, kim są. Kompatybilność z ludźmi jest najważniejsza dla Panny, więc pokaż im, że interesujesz się tym, kim są! Uwielbiają też komplementy, nawet jeśli się rumieni. Komplementuj ich osobowość lub intelekt! Mózg Panny jest kluczem do ich serca. Komplementuj je za rzeczy, w które włożyły wysiłek – ich makijaż, pracę semestralną, posiłek, który ugotowały – aby pokazać, że zwracasz na to uwagę. Na pewno zapamiętają.

Pokaż im, że pamiętasz szczegóły ich życia — urodziny, muzyków, których kochają, imię ich najlepszego przyjaciela itp. Będą wzruszeni, że pamiętasz, i subtelnie pokażesz, że jesteś zainteresowany.

Jeśli lubisz Pannę, nie graj trudnego do zdobycia! Panny uwielbiają wiedzieć, kiedy ludzie są nimi zainteresowani. Mogą faktycznie zacząć wyobrażać sobie przyszłość z tobą, jeśli wiedzą, że je lubisz! Poza tym to świetny zastrzyk ego. Jeśli pomyślą, że nie jesteś w nich, pójdą dalej.

Jak zachowują się Panny, gdy się w kimś podkochują?

Mogą zachowywać się nerwowo lub cicho. Może być trudno stwierdzić, czy Panna się w tobie podkochuje, ponieważ prawdopodobnie będą spędzać czas obserwując cię i upewniając się, że ich uczucia są silne, zanim zaczną działać. Panna musi wiedzieć, że naprawdę jest w kimś, zanim wykona ruch. Zakochują się powoli, ale kiedy zaakceptują swoje emocje, są niezwykle lojalni i troskliwi wobec swoich partnerów. Daj im czas!

Jak sprawić, by Panna poczuła się kochana?

Najpierw bądź ich przyjacielem! Pokaż, że twoja miłość nie jest tylko seksualna czy romantyczna — że cenisz ich przede wszystkim za to, kim są. Chwal ich za rzeczy, nad którymi widziałeś, jak pracują. Pokaż im, że jesteś zaangażowany i że zależy Ci na tym, na czym im zależy.

Nie lekceważ potęgi pewności. Nawet jeśli powiedziałeś to wcześniej, Panna ma talent do zgadywania. Proste wyrażenia wdzięczności, miłości i uznania mogą przejść długą drogę z Panną.

Bądź z nimi szczery i otwarty. Zaufanie jest bardzo ważne dla Virgos. Nie okłamuj ich! Panna postrzega kłamstwo jako głęboką zdradę. Woleliby raczej usłyszeć twardą prawdę, niż być przed nią chronieni, i docenią twoją uczciwość.

Zachęcaj kreatywną stronę Panny. (Oni na pewno mają!) Pokaż im, że jesteś kimś, kto nie będzie oceniał ich na wpół ukształtowanych pomysłów — oni już oceniają siebie surowiej, niż możesz sobie wyobrazić! Panny boją się pokazywać swoje delikatniejsze strony z obawy przed osądzeniem lub porzuceniem, więc jeśli Panna jest przy tobie bezbronna, spotkaj się z nią z otwartym umysłem. Spraw, aby Twój związek był bezpieczny dla Panny.

Więcej kompatybilności

Panna oraz Baran Zgodność

Panna oraz Byk Zgodność

Panna oraz Bliźnięta Zgodność

Panna oraz Nowotwór Zgodność

Panna oraz Lew Zgodność

Panna oraz Panna Zgodność

Panna oraz Funt Zgodność

Panna oraz Skorpion Zgodność

Panna oraz Strzelec Zgodność

Panna oraz Koziorożec Zgodność

Panna oraz Wodnik Zgodność

Panna oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta