Zgodność Panny i Strzelca

  Zgodność Panny i Strzelca

Panna i Strzelec natychmiast przyciągają się do siebie. Rozpoczynają swoje relacje w oparciu o to, jak dobrze potrafią rozmawiać - co im obojgu przychodzi z łatwością. Te zmienne znaki będą rozmawiać ze sobą, a oni pokochają każdą minutę! Mają szybkie przekomarzanie się, głębokie dyskusje filozoficzne i ogniste debaty.

Ich wzajemna zmienność oznacza, że ​​ci dwaj są naturalnymi odkrywcami z otwartymi umysłami i niekończącymi się pytaniami. Strzelec przedstawia nowatorskie, ekspansywne pomysły, podczas gdy Panna bada szczegóły i praktyczność. Oba szukają wiedzy. Mogą się wiele od siebie nauczyć.

Strzelec i Panna najlepiej pasują jako przyjaciele. Jeśli te dwa znaki mogą objąć ich istotne różnice, mają potencjał, aby odnieść sukces jako para - ale zajmie to dużo pracy.Kompatybilność przyjaźni Panny i Strzelca

Panna i Strzelec są z natury ciekawskimi znakami i razem wyruszą na przygody, które same nie byłyby tak bogate. Oba są kochającymi zabawę znakami, które cenią sobie czas spędzany z bliskimi.

Panna jest z natury planistą. Spontaniczność Strzelca wnosi pewien poziom ryzyka do życia Panny i docenią to (w granicach rozsądku). Strzelec wpadnie na pomysły, o których Panna by nie pomyślała, a Panna może zapewnić strukturę doświadczenia, aby przygoda mogła się urzeczywistnić. W pojedynkę Strzelec nie będzie planował nieprzewidzianych okoliczności, a Panna może być zbyt ostrożna, by myśleć nieszablonowo. Ta dwójka będzie się świetnie bawić, gdy połączy swoje mocne strony.

Panna i Strzelec dzielą szacunek dla lojalności. Są ze sobą szczerzy, co jest niezbędne, aby ich przyjaźń mogła się rozwijać. Ich perspektywy będą się ścierać, ale oboje lubią gorące debaty. Ich zmienność i dążenie do patrzenia na sprawy z nowej perspektywy pomagają tej parze manewrować przez wzloty i upadki.

Panna i Strzelec to znaki, które wymagają szacunku dla ich indywidualności. W razie potrzeby muszą zapewnić sobie wystarczająco dużo miejsca, co nie jest trudne dla żadnego z nich. Niezbędne przerwy są dobre dla tej przyjaźni. Kiedy są razem zbyt długo, same rzeczy, które w sobie kochają, mogą doprowadzić ich do ściany.

Panna i Strzelec mogą być niestabilne, jeśli chodzi o codzienne plany. Panna nie lubi nadmiernie się angażować, a ten introwertyczny znak może zmienić zdanie na temat wydarzenia towarzyskiego w ostatniej chwili. Strzelec jest impulsywny, więc trudno im trzymać się planów. Wydaje się, że żaden z nich nie bierze tego do siebie, gdy drugi wychodzi za kaucją. Jest pewien poziom akceptacji, gdy się poznają.

Wiedzą też, że kiedy sprawy stają się poważne, mogą na sobie polegać. Oba te znaki mają głębokie wartości moralistyczne i czują ogromną odpowiedzialność za bycie tam, kiedy jest to potrzebne. Jeśli spieprzą, nie tylko zawiedli swojego przyjaciela, ale zboczyli z własnego kompasu moralnego.

Ta niezawodność oznacza, że ​​nawet po długiej rozłące ci przyjaciele mogą zacząć od miejsca, w którym przerwali. Panna i Strzelec szybko przyzwyczajają się do ponownego bycia razem, a ich rozmowy płyną równie łatwo jak wcześniej. Mogą i będą dyskutować o wszystkim.

Żadna z tych osób nie przebiera w słowach – szczerość jest częścią związku, co może być odświeżające dla tych dwóch poszukiwaczy prawdy. Z biegiem czasu ta szczerość może być niebezpieczna, jeśli zbyt osobiście potraktują swoje komentarze.

W swej istocie ta przyjaźń jest stabilna. Ci dwaj motywują się nawzajem w niezbędny sposób. Strzelec zapewnia Pannie lekkość i podniecenie, których Panna czasami potrzebuje, aby dążyć do swoich celów. Strzelec pomaga Pannie traktować sprawy nieco mniej poważnie. Z drugiej strony Panna pomaga Strzelcowi zwolnić i skupić się na zadaniu. Strzelec musi czasami zostać sprowadzony na ziemię, a zorientowana na szczegóły Panna może pomóc im w pragmatycznej stronie ich niezliczonych projektów.

Panna i Strzelec budują poziom zaufania, który trudno złamać, gdy już zostanie ustanowiony. Bardzo cenią sobie nawzajem wkład i uwielbiają wybierać sobie nawzajem mózgi. Ta zabawna, pełna przygód przyjaźń może trwać bardzo długo.

Kompatybilność seksualna Panny i Strzelca

Strzelec nie będzie miał trudności z zabieganiem o Pannę. Ich zalotność i dowcip uwodzą Pannę. Rozmowa między nimi jest natychmiast ekscytująca, co może wzmocnić atrakcyjność seksualną. Przygotowanie do seksu jest bardzo naładowane. Jednak w sypialni Panna i Strzelec nie są najbardziej kompatybilni.

Panna, jako znak ziemi, jest zakorzeniona w świecie fizycznym. Są dawcami i uwielbiają sprawiać przyjemność swoim partnerom. Panna nie spieszy się podczas seksu i pozostaje obecna ze swoimi partnerami. Panna jest zmysłowa, fizyczna i uważna.

Z drugiej strony Strzelec przyjmuje rzeczy znacznie szybciej. Ich ognista natura oznacza, że ​​są asertywni w kwestii tego, czego chcą. Lubią podążać za każdym kaprysem i zawsze skupiają się na następnej ekscytującej rzeczy. Strzelec chce ciągłego podniecenia, podczas gdy Panna chce powolnej budowy.

Asertywność Strzelca może wydawać się agresywna. Panna może czuć się zmuszona do robienia rzeczy, z którymi nie czuje się komfortowo. Chociaż ich zmienność sprawia, że ​​oboje są elastyczni i eksperymentatorzy, Panna musi czuć się bezpieczna i kochana, zanim się rzuci. Strzelec wskakuje głową do przodu i oczekuje, że ich partner zrobi to samo.

Głupota Strzelca może również zniechęcać Pannę w sypialni. Panna szuka intymnego związku, a kiedy Strzelec żartuje, atmosfera może się zmienić. Seks jest dla Panny czymś więcej niż grą. Wydaje się, że Strzelec nie zdaje sobie sprawy, że ich partner z Panny potrzebuje takiej samej skrupulatnej uwagi, jaką zapewniają Strzelcowi. Strzelec ma trudności z utrzymaniem skupienia niezbędnego do bycia obecnym. Panna spędzi godziny zadowalając Strzelca, ale prawdopodobnie nie otrzyma w zamian takiego samego traktowania.

Panna i Strzelec nie są najlepszymi partnerami seksualnymi. Przygoda na jedną noc będzie tylko przygodą na jedną noc, chyba że Strzelec znajdzie sposób na zaspokojenie zmysłowych potrzeb Panny. Kiedy istnieje wzajemne zrozumienie między tymi znakami, mogą się dobrze bawić podczas odkrywania i eksperymentowania podczas seksu.

Panna i Strzelec Romantyczna kompatybilność

To samo podniecenie, które łączy te dwie wspaniałe przyjaciółki, może również zapoczątkować romantyczną iskrę. Panna i Strzelec uważają się za intrygujących i ogólnie świetnie się razem bawią. Nic dziwnego, że chcą to oficjalnie ogłosić!

Pannę pociąga spontaniczność i pasja Strzelca. Strzelec jest pod wrażeniem pewności siebie i bystrego dowcipu Panny. Łączy ich wspólna ciekawość i otwartość. Oba znaki są niezależne i nie muszą być stale razem - w rzeczywistości jest to szkodliwe dla ich związku, jeśli tak jest.

Relacje nie są konieczne dla Panny, więc wybierają partnerów na podstawie tego, ile ich zdaniem związek może dodać do ich życia. Kiedy Panna zdecyduje, że chce związku, jest gotowa na zaangażowanie. Virgos są cierpliwe, ale nie będą się bawić zbyt długo — muszą wiedzieć, czy powinny inwestować swoją energię gdzie indziej.

Kiedy nadejdzie czas, aby przenieść ten związek na wyższy poziom, Strzelec i Panna mogą znaleźć się w impasie. Strzelec jest notorycznie niechętny zaangażowaniu, które postrzegają jako obrazę ich osobistej autonomii. Strzelec potrzebuje wolności. Nawet zainicjowanie związku będzie trudne dla tych dwojga. Panna będzie musiała dostosować swoje oczekiwania, a Strzelec będzie musiał stawić czoła strachowi przed zaangażowaniem.

Jeśli Panna i Strzelec mogą przezwyciężyć początkowy dyskomfort związany z wejściem w związek, są w stanie przywrócić równowagę w swoim życiu. Strzelec potrzebuje przestrzeni, by się uspokoić, a Panna musi wiedzieć, że na Strzelcu może polegać. Z biegiem czasu Strzelec pokocha niezawodność, jaką zapewnia Panna, a Panna doceni nowość i podekscytowanie, jakie emanuje Strzelec.

Panna pomaga Strzelcowi skupić się na ich jasnych ambicjach, a Strzelec zachęca Pannę do podejmowania zdrowego ryzyka. Panna może żywić się entuzjazmem Strzelca. Mogą nauczyć się nie traktować świata tak poważnie. Strzelec zostanie wezwany do zadania i oczekuje się, że zrealizuje swoje zamiary.

Jak zawsze, będą mieli ekscytujące, generatywne rozmowy. Iskry namiętności Strzelca rozpalą ciekawski umysł Panny i razem mogą poszerzyć swoje rozumienie świata. Żywe, ezoteryczne rozważania Strzelca rozpalą pasję w Pannie. Panna może wziąć te idee i przenieść je na bardziej namacalny poziom dzięki swojej analizie i pragmatyzmowi. Strzelec pokocha wkład Panny. Zawsze będą wracać do tego elementu konstrukcyjnego.

Znaki te rozwijają się dzięki komunikacji. Panna i Strzelec muszą stale się komunikować, aby upewnić się, że są na tej samej stronie. Należy pamiętać, że ich różnice są głębokie; prawdopodobnie będą stale dążyć do kompromisu w związku. Osiągnięcie zastoju między tą dwójką będzie wymagało dużo ciężkiej pracy — ale jeśli uda im się utrzymać równowagę, mogą się wiele nauczyć od siebie nawzajem.

Kompatybilność małżeńska Panny i Strzelca

Panna i Strzelec będą mieli trudności z utrzymaniem długiego, zaangażowanego związku. Z czasem rzeczy, które w sobie kochają, mogą stać się rzeczami, które najbardziej im przeszkadzają. Panna może postrzegać spontaniczność Strzelca jako lekkomyślność; Strzelec może postrzegać pragmatyzm Panny jako ociężałość. Jak zawsze kompromis będzie integralną częścią tych dwóch znaków.

Panna ceni związek za pozytywne rzeczy, które wnosi do ich życia. Ten znak ziemi jest bardzo zaangażowany, gdy zdecydują się być. Panna szanuje tradycję i prawdopodobnie będzie tą, która zainicjuje rozmowy o małżeństwie. Z drugiej strony Strzelec nie jest zainteresowany tak uporządkowanym życiem. Podobnie jak na początku ich związku, Strzelec może się wystraszyć, gdy zaczną się rozmowy o małżeństwie.

Zaangażowanie nie przychodzi naturalnie Strzelcowi. Potrzebują miejsca do wędrówki, a ich koczowniczy tryb życia może dezorientować domową Pannę. Strzelec będzie musiał przeciwdziałać ich instynktom latania, aby zapewnić stabilność, której potrzebuje Panna. Panna będzie musiała pozwolić Strzelcowi na samotną eksplorację. Te kompromisy będą trudne do utrzymania dla tej pary.

Walki między Panną a Strzelcem mogą być druzgocące. Przy napięciu płynne rozmowy między nimi mogą ustąpić miejsca złośliwym atakom słownym. Kochająca zabawę natura Strzelca może szybko zmienić się w napady ognistej pasji. Filtr między ich myślami a słowami staje się jeszcze mniej obecny, a to, co wychodzi, może przeciąć Pannę do szpiku kości. Kochająca krytyka Panny może przekształcić się w głębokie, zjadliwe recenzje osobowości Strzelca. Oboje wiedzą, jakie słowa zranią najbardziej.

Strzelec może się zamknąć, jeśli Panna oczekuje od nich zbyt wiele. Krytyka Panny, która pochodzi z miejsca wychowania, może być dokuczliwa dla Strzelca. Panna jest naturalnym opiekunem, a to oznacza, że ​​chce angażować się w codzienne życie Strzelca. Strzelec może czuć się przez to infantylizowany i przytłoczony. Czują, że Panna próbuje je kontrolować.

Z drugiej strony Panna może się niepokoić, gdy Strzelec wędruje ze względu na to. Brak celu jest sprzeczny z naturą Panny. Panna będzie sfrustrowana, że ​​Strzelec robi rzeczy ze względu na działanie, a nie ze względu na osiągnięcie. Te starania mogą wydawać się bezcelowe dla Panny, której kieruje nimi pragmatyzm.

Panna jest bardziej chętna do pracy na rzecz związku. Strzelec podąża za tym, co jest dobre, a wchodzenie w szczegóły nie zawsze jest zabawne. Panna odczuwa brak równowagi w ich wysiłkach. Chcą, aby Strzelec spotkał się z nimi w środku, a jeśli nie będzie to możliwe, Panna poczuje, że została im cała ciężka praca. Strzelec musi zdać sobie sprawę, że miłość wymaga wysiłku.

Dla szczęśliwego długoterminowego parowania konieczne jest, aby ta dwójka miała wysoki poziom dojrzałości. Ten związek może działać lepiej, jeśli para spotka się w późniejszym życiu. Panna nauczyła się, że faktycznie czują się lepiej, kiedy nie muszą wszystkiego kontrolować. Strzelec uważa, że ​​biegali wystarczająco dużo — osiedlenie się może być ich kolejną przygodą. Kiedy oboje nauczą się polegać na swoich zdolnościach adaptacyjnych, łatwiej będzie stworzyć strukturę, która będzie działać dla nich obojga.

Problemy pojawiają się, gdy ta dwójka próbuje się nawzajem zmienić. Doprowadzi to tylko do uporu po obu stronach. Muszą pamiętać, aby mieć otwarte umysły i szanować wzajemne potrzeby, nawet jeśli nie mogą się porozumieć. Panna i Strzelec będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu – niezależnie od tego, czy oznacza to podjęcie większego ryzyka, czy spowolnienie. Jeśli uda im się znaleźć równowagę, ta dwójka będzie mogła czerpać radość z odkrywania swoich dziwactw.

Mają ze sobą mnóstwo zabawy, ale Panna i Strzelec będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby małżeństwo zadziałało. Wygląda na to, że ci dwaj najlepiej pasują do siebie jako przyjaciele, ponieważ w razie potrzeby mogą zająć od siebie miejsce.

Procenty zgodności Panny i Strzelca

Zaufanie: 60%

Intelekt: 80%

Komunikacja: 70%

Aktywności: 65%

Wartości: 55%

Seks: 40%

Dlaczego Panna i Strzelec nie tworzą dobrej pary?

Głównym problemem jest to, że Panna potrzebuje stabilności, co jest sprzeczne ze sposobem, w jaki Strzelec porusza się po świecie. Ci dwaj mogą się razem świetnie bawić, ale kiedy sprawy stają się poważniejsze, Strzelec ma tendencję do biegania w kierunku czegoś, co ma mniejszą presję. Ich podstawowe potrzeby emocjonalne są nie do pogodzenia, więc sprawienie, by ten związek zadziałał, będzie wymagało wiele wysiłku.

Jakie są znane pary Panna / Strzelec, które zostały razem?

  • Beyoncé (Panna) i Jay Z (Strzelec): Ta para z pewnością miała swoje dramaty, ale przez lata stali się jedną z najsłynniejszych par na świecie. Pomimo ich w dużej mierze niekompatybilnych znaków słonecznych, byli w stanie utrzymać poważny związek. Beyoncé ma stabilne życie domowe, którego potrzebuje Panna (zaangażowanie, dzieci, bezpieczeństwo finansowe), podczas gdy Jay Z ma emocje i zmiany, których pragnie Strzelec (podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi, status celebryty).
  • Aaron Paul (Panna) i Lauren Parsekian (Strzelec): Ta dwójka pobrała się w 2013 roku, 4 lata po tym, jak zaczęli się spotykać w 2009 roku. Aaron, jak prawdziwy Panna, bardzo wcześnie wiedział, że chce poślubić Lauren, ale para czekała. Mówią publicznie o swoim wzajemnym uwielbieniu i mają córkę o imieniu Story.

Kim są znane pary Panna / Strzelec, które się rozpadły?

  • Christina Applegate (Strzelec) i Johnathon Schaech (Panna): Ta dwójka była małżeństwem w latach 2001-2005 i najwyraźniej do dziś są w świetnych stosunkach. Johnathon powiedział, że głośna kariera Christiny była powodem ich rozstania – w szczególności nie lubił „być w centrum uwagi”. Wygląda na to, że ta Panna potrzebowała więcej prywatności i stabilności, ale Strzelec musiał się ruszać!
  • Steven Spielberg (Strzelec) i Amy Irving (Panna): Ta para była małżeństwem w latach 1985-1989 i miała razem jedno dziecko. Steven zdradził Amy pod koniec ich związku, ale Virgo Amy powiedziała, że ​​prawdziwym powodem ich rozstania było to, że Steven oczekiwał od niej robienia rzeczy, które nie leżały w jej naturze. Panny nie lubią, gdy im się mówi, co mają robić, zwłaszcza przez natrętnego Strzelca!

Więcej kompatybilności

Panna oraz Baran Zgodność

Panna oraz Byk Zgodność

Panna oraz Bliźnięta Zgodność

Panna oraz Nowotwór Zgodność

Panna oraz Lew Zgodność

Panna oraz Panna Zgodność

Panna oraz Funt Zgodność

Panna oraz Skorpion Zgodność

Panna oraz Strzelec Zgodność

Panna oraz Koziorożec Zgodność

Panna oraz Wodnik Zgodność

Panna oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta