Zgodność Strzelca i Koziorożca

  Kompatybilność zodiaku Strzelca i Koziorożca

Para Strzelec i Koziorożec to trudny mecz, nie zamierzam kłamać. Ponieważ znaki mieszkają obok siebie, czasami może wydawać się mniej niż harmonijne i bardziej przypominać walkę. Koziorożec przypomina wielkość i ambicje Strzelca, aw zespole może to przełożyć się na inspirację. Jednak Koziorożec rządzony przez planetę Saturn oczekuje odpowiedzialności za działania, co nie jest czymś, z czym Strzelec nie jest szczególnie wygodny.

Ponieważ Strzelec jest ognistym znakiem przygody i ekspansji, podobnie jak jego planetarny władca i jest znany jako „podróżnik” zodiaku, zaangażowanie może nie być celem partii Strzelca. Koziorożec jest jednak ziemisty, gęsty i wytrzymały. Mają solidny fundament zbudowany z determinacji i zaangażowania, więc w każdym rodzaju partnerstwie jest to wartość, którą ze sobą wnoszą. To tarcie może sprawić, że Strzelec poczuje się stłumiony, związany i potencjalnie stłumi ich płomień.

Tam, gdzie Strzelcem rządzi planeta Jowisz - co odpowiada szczęściu, błogosławieństwu, ekspansji i ofiarom, Koziorożcem rządzi planeta Saturn - odpowiadając za odpowiedzialność, lekcje, przekonania i osobistą moc. Możemy spojrzeć na sposób, w jaki Saturn ma wystarczające przyciąganie grawitacyjne, aby powstrzymać Jowisza przed zwróceniem się w kierunku Ziemi i zniszczeniem nas wszystkich, co może być większym błogosławieństwem, gdy spojrzymy na Saturna, który powstrzymuje nasze szanse i szczęście. Kiedy Strzelec nie ma nic, co mogłoby go powstrzymać przed gonieniem za marzeniami i fantazjami, mogą nigdy nie wrócić.

Strzelec + Koziorożec – Przyjaźń

Chociaż oddany, romantyczny związek razem może nie być dla tych dwojga, spółka jawna zwiększa energię pary władzy. Ponieważ Koziorożec nie jest szczególnie emocjonalnym ani potrzebującym znakiem, nie oczekują, że Strzelec się nimi zaopiekuje. Niezależność stwarza wystarczająco dużo miejsca dla tych dwojga, aby zachować swoją indywidualną tożsamość i niezależność. Utrzymywanie granic wokół ich przyjaźni może pomóc upewnić się, że jeden z partnerów nie przekroczy granic ani nie będzie oczekiwał zbyt wiele od drugiego.

Strzelec + Koziorożec – związek i małżeństwo

Choć zaciekle niezależny, Koziorożec ceni zaangażowanie i poświęcenie. Jako znak ziemi Koziorożec jest silny, wytrzymały i uziemiony, jednak może wyglądać tak sucho w związku z ognistym Strzelcem. Jeśli Koziorożec jest w stanie związać Strzelca zobowiązaniem małżeńskim, będą musieli kontynuować przygodę.

W związku zaangażowanym finansowo ta para może odnieść większy sukces niż większość, ponieważ oba znaki mogą być zorientowane na pracę i bogactwo. Panowanie Strzelca przez Jowisza oferuje możliwości zysku finansowego tam, gdzie Sag wkłada swoją energię. Koziorożec jako pracowity znak ma zdolność oszczędzania i przeznaczania swojej nagrody na zrównoważoną przyszłość, podczas gdy Strzelec może chcieć ją wydać, nawet na drugą połówkę.

Strzelec + Koziorożec – kompatybilność seksualna

Intymny związek między tymi dwoma będzie prawdopodobnie wymagał intensywnej komunikacji i tworzenia więzi, aby mógł się rozwijać. Podczas gdy te znaki wnoszą ekscytującą, ekscytującą energię do środowisk seksualnych, ramy czasowe między Strzelcem a Koziorożcem mogą być przesunięte.

Strzelec może być zadowolony z płynięcia z prądem. Jeśli połączenie wydaje się pozytywne, a uwolnienie Strzelca nie będzie czuło się popędzane ani pocierane w niewłaściwy sposób, ponieważ wiedzą, czego Koziorożec chce i lubi. Koziorożec jest prosty, minimalistyczny i wie, czego chce. Strzelec może cieszyć się tą bezpośredniością, ponieważ czasami zmagają się z niezdecydowaniem. Wiedząc, czego się spodziewać po tej intymności, nie tylko mogą dokonać świadomego wyboru z wyprzedzeniem, ale są zachwyceni łatwością, z jaką wiedzą, czego się od nich oczekuje.

Moglibyśmy oczekiwać, że Strzelec wskoczy od razu, chłonąc doświadczenia, w których Koziorożec może chcieć się nie spieszyć. Strzelec mógłby być w stanie nauczyć swojego partnera Koziorożca nowych umiejętności lub ruchów, o których nie zdawali sobie sprawy, że chcieliby. Koziorożec może być dość sztywny, a Strzelec może pomóc im trochę się rozluźnić i dobrze się bawić.

Strzelec + Koziorożec – Zgodność emocjonalna

Koziorożec nie jest uważany za wysoce emocjonalny znak astrologiczny. Są zorientowani na cel i niezależni, podczas gdy Strzelec może posiadać niektóre lub część tych cech i prawdopodobnie nie czuje się komfortowo dzieląc się swoimi najgłębszymi uczuciami ze wszystkimi, są bardziej poruszeni swoimi emocjami niż Koziorożec. Jest prawdopodobne, że w tej parze Strzelec byłby partnerem do podejmowania działań, które mogą nie w pełni służyć sobie nawzajem i mogą skończyć się zranieniem lub spaleniem partnera, nawet jeśli czują się niezadowoleni ze związku.

Koziorożce mogą potrzebować dostosować się do komfortu lub zrozumieć emocje partnera, co nie przychodzi zbyt łatwo Koziorożcowi. Woleliby znaleźć logiczne wsparcie i podjąć działania w kierunku stworzenia lepszego, zdrowszego związku. Może to niestety odłączyć ich od emocjonalnej więzi i związku ze Strzelcem, który jest niezbędny do emocjonalnego zaangażowania.

Strzelec + Koziorożec – Procent zgodności

Miłość-3

W tym duecie może być więcej konfliktów niż czegokolwiek innego, co może nadwyrężyć uczucia emocjonalne każdej ze stron, niezależnie od tego, czy zdecydują się je pokazać, czy nie.

Atrakcja-3

Ta para może odkryć, że po prostu robią rzeczy inaczej i wolą po swojemu. Każde pożądanie lub inna atrakcja może zniknąć szybciej niż inne kombinacje znaków.

Przyjaźń-4

Mogliby znaleźć zdolność odbijania energii od siebie nawzajem i tworzenia znaczących chwil radości.

Biznes-7

Zespół biznesowy mógłby dobrze współpracować z jasnymi granicami lub oczekiwaniami drugiej strony. Obie strony mogą przynieść sukces dynamice.

Intelekt-7

Ci dwaj z pewnością mogliby mieć wiele do przedyskutowania, chociaż ten aspekt jest trudny, to podobieństwo może skutkować konkurencyjną energią.

Czy Strzelec i Koziorożec pasują do siebie?

Krótko mówiąc, wielu astrologów uważa, że ​​ponieważ jest to niezwykle trudny aspekt dwóch znaków, Strzelec i Koziorożec zazwyczaj nie są kompatybilne. Bycie najbliższymi sąsiadami w Zodiaku ma podobne cechy, ale ich podejście jest zupełnie inne. Tam, gdzie Koziorożec nie rozpocznie czegoś, w co nie jest zainwestowany, Sag może wskoczyć, nie zastanawiając się nad tym. A kiedy Strzelec może porzucić statek, ponieważ jest to za dużo, za trudne, nie jest już zabawne, Koziorożec nie mógł zrezygnować z zadania. Idą za nimi, bo tak powiedzieli. Ta odpowiedzialność może niepokoić Strzelca, sprawiając, że czują się uwięzieni.

Czy związek Strzelca i Koziorożca działa?

Zazwyczaj związek Strzelca i Koziorożca może powodować konflikty lub napięcia w obszarach wolności osobistej i potencjalnie codziennej rutyny. W zależności od innych pozycji w wykresach urodzeniowych każdego partnera, ta para może być niesamowicie kompatybilna, jednak w pewnym momencie może być konieczne zajęcie się ego, aby świadomie pracować nad związkiem. Jeśli któryś z partnerów pragnie opiekować się drugim, może to okazać się trudne, ponieważ oba znaki mają cechy przywódcze.

Czy Strzelec i Koziorożec są dobrymi partnerami biznesowymi?

W dynamice, w której żaden z nich nie jest odpowiedzialny, a każdy znak odpowiada za swój własny dział, zadania lub projekty, ten duet może uznać to za przyjemne środowisko pracy. Jeśli pracujesz nad tym samym zadaniem lub projektem, Strzelec może uznać Koziorożca za kontrolującego lub apodyktycznego. Koziorożec z kolei może uznać Strzelca za leniwego lub niekompletnego. Ta para jest niewiarygodnie podobna, ale ich działania i wartości są różne, co może stanowić konflikt. Niewykluczone, że wspólna praca w biznesie Koziorożca i Strzelca pozwoli im obojgu wznieść się na nowy poziom profesjonalizmu, a także dobrze zarobić na życie. Strzelec mógłby być dobrym komiwojażerem, ponieważ nadal mieliby swobodę przemieszczania się z miejsca na miejsce, podczas gdy Koziorożec nadzorowałby pracę z biura.

Słynny Strzelec + Ludzie Koziorożca i Pary

Chrissy Teigen i John Legend – odpowiednio Strzelec i Koziorożec.

Ben Kingsley i Daniela Lavender – odpowiednio Koziorożec i Strzelec.

Miley Cyrus i Chris Hemsworth – odpowiednio Strzelec i Koziorożec.

Więcej kompatybilności

Strzelec oraz Baran Zgodność

Strzelec oraz Byk Zgodność

Strzelec oraz Bliźnięta Zgodność

Strzelec oraz Nowotwór Zgodność

Strzelec oraz Lew Zgodność

Strzelec oraz Panna Zgodność

Strzelec oraz Funt Zgodność

Strzelec oraz Skorpion Zgodność

Strzelec oraz Strzelec Zgodność

Strzelec oraz Koziorożec Zgodność

Strzelec oraz Wodnik Zgodność

Strzelec oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta