Zgodność Wodnika i Bliźniąt

  Zgodność Wodnika i Bliźniąt

W dzisiejszym artykule omówimy kompatybilność Wodnika i Bliźniąt oraz wszystkie aspekty ich związku.

Zarówno Bliźnięta, jak i Wodnik są znakami ludzkimi, oba należą do żywiołu Powietrza, a ich temperament jest optymistyczny (gorący i wilgotny); jedyna różnica polega na tym, że Wodnik jest znakiem stałym, podczas gdy Bliźnięta są znakiem zmiennym.

Bliźniętami rządzi Merkury – planeta prędkości, transportu i komunikacji, a Wodnikiem rządzi Uran, który jest uważany za wyższą oktawę Merkurego.

Oznacza to, że tam, gdzie Bliźnięta zbierają ogromną bazę danych w celu poznania, Wodnik przenosi te informacje na wyższy poziom i tworzy z nich coś przydatnego dla wszystkich.

Zarówno Bliźnięta, jak i Wodnik są rozmowne, ponieważ oba są ludzkimi znakami. Uwielbiają informacje we wszystkich ich formach, kształtach i rozmiarach i bardzo wysoko sobie cenią dzielenie się informacjami.

Wodnik rządzi 11. domem pracy zespołowej, filantropii i przyjaźni, a Bliźnięta rządzi 3. domem komunikacji, informacji i krótkich podróży. W połączeniu otrzymujesz aktywny tryb życia na co dzień, duże grono przyjaciół i znajomych oraz wspólne pasje do podobnych spraw i celów.

Połączenie Aqua i Gemini może przynieść wiele dobrego, którym można się dzielić ze światem, i mogą razem robić wspaniałe rzeczy.

Kompatybilność przyjaźni Wodnika i Bliźniąt

Można powiedzieć, że połączenie Aqua x Gemini to połączenie „najlepszych przyjaciół na zawsze” (w skrócie #bff). Jako jedyne ludzkie znaki zodiaku (Waga jest przedmiotem, a Strzelec jest tylko w połowie człowiekiem), Aqua i Gemini mają ze sobą wiele wspólnego.

Obaj są rozmowni i uwielbiają pogawędki. Ich umysły są niezwykle aktywne i zawsze poszukują wyższej wiedzy lub informacji o świecie i ludziach wokół nich. Oboje lubią rozumieć, jak wszystko działa i dlaczego zachodzą pewne zjawiska.

Ponieważ Wodnik rządzi 11. domem – domem przyjaciół, logiczne jest, że są jednymi z najbardziej lojalnych przyjaciół, jakich można znaleźć na tym świecie. Jednak mają tę psotną cechę, która budzi się w nich przez rtęciową naturę Bliźniąt, dzięki czemu mogą upodobnić się do oszustów i dzielić się plotkami.

Można powiedzieć, że Bliźnięta mają jakiś „zły wpływ” na Wodnika, ale to tylko dlatego, że te cechy już tam były. Bliźnięta same w sobie nie są bardzo lojalnymi znakami ze względu na swoją zmienną naturę, ale kiedy znajdą intelektualnego odpowiednika z takim samym pragnieniem i apetytem na informacje jak oni – zwykle pozostają lojalni i oddani tej przyjaźni.

Podsumowując, Aqua i Gemini mają bardzo wysoką zgodność przyjaźni i lubią dzielić się swoimi przygodami, plotkować, rozmawiać przez długie godziny i przekazywać sobie nawzajem swoje pomysły.

Kompatybilność relacji Wodnika i Bliźniąt dla małżeństwa

Jeśli chodzi o kompatybilność w związkach/małżeństwach, Aqua i Gemini mają wysoki wskaźnik sukcesu.

Jako ludzki i powietrzny znak zodiaku, ta dwójka może sprawić, że każda sytuacja zadziała. Obaj podchodzą do emocji z intelektualnego punktu widzenia. Obaj są bardzo posępni i „rozsądni” (w porównaniu na przykład do Raków i Skorpionów), jeśli chodzi o miłość, więc mogą rozmawiać o wszystkim i znaleźć kompromis w prawie wszystkim.

Dość często zdarza się, że ta kombinacja ma otwarte małżeństwo/związek i daje sobie nawzajem swobodę odkrywania innych powiązań i emocji z innymi. Aqua i Gemini są znane jako najmniej zazdrosne typy Zodiaku i mają tendencję do pełnego wykorzystania tego.

Ich związek opiera się na intelektualnym zrozumieniu i szacunku, słowa są ich językiem miłości (i bronią), więc wszystko rozwiązują słowami – prowadzą sensowne rozmowy i zwykle znajdują wspólny język, gdy pojawia się problem.

Ich małżeństwo to młodzieńczy taniec dwóch podobnych dusz, które pozostają ze sobą, bo wolą swoje towarzystwo niż z konieczności czy głębokich emocji. Nie oznacza to, że nie podzielają głębokich i lojalnych emocji, nie, po prostu więź intelektualna i podobieństwa są przed emocjonalnymi dla tych dwóch znaków.

Kompatybilność seksualna Wodnika i Bliźniąt

Wodnik lubi dziwactwa i niekonwencjonalność w seksie, a Bliźnięta lubią werbalne i intelektualne podniecenie.

Wodnik i Bliźnięta są bardzo gadatliwe w seksie, są gadatliwe i lubią „brudne rozmowy”, co jest głównym podnieceniem dla obu tych znaków. Ponadto wiedzą, jak podniecić się nawzajem nie tylko słowami i warczeniem, ale także skomplikowanymi scenariuszami odgrywania ról i fantazjami, które urzeczywistniają.

Oba te znaki są bardzo pomysłowe, jeśli chodzi o seks, i czują wrodzoną bliskość dusz, więc nie wstydzą się wyrażać swoich najgłębszych i najprawdziwszych pragnień, bez względu na to, jak dziwne lub dziwne mogą wydawać się innym.

Istnieje poczucie bezpieczeństwa w akceptacji, że te dwa śpiewy mogą sobie nawzajem zaoferować, a zatem mogą mieć oszałamiające wrażenia w łóżku, kiedy są razem.

Aqua i Gemini mają bardzo liberalne podejście do seksu, dlatego też ich wskaźnik seksu jest niezwykle wysoki. Po prostu uwielbiają być w sobie zakochani i dzielić się swoimi załamaniami i dziwactwami.

Kompatybilność emocjonalna Wodnika i Bliźniąt

Aqua i Gemini mają bardzo osobliwe podejście do emocji – ich intelekt. Wolą analizować i logicznie wyjaśniać sobie swoje emocje. Nie lubią paść ofiarą własnej emocjonalności, dlatego pozostają w domenie „wytłumaczalnej” i racjonalnej.

To dla nich wspaniała rzecz, ponieważ mają podobny (jeśli nie ten sam) język miłości i nie będzie problemów emocjonalnych i / lub konfliktów, jak mogłoby się to zdarzyć w przypadku innych znaków.

Wodnik i Bliźnięta mają bardzo dobrą kompatybilność emocjonalną i dopóki rozmawiają ze sobą o wszystkim otwarcie i szczerze, nie ma mostu, którego nie mogliby razem przekroczyć.

Jest to jedna z najlepszych zgodności emocjonalnych w Zodiaku. Oni naprawdę wiedzą, co robią, bez względu na to, jak może to wyglądać dla ludzi z zewnątrz.

Procent zgodności Wodnika i Bliźniąt

Kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, Wodnik i Bliźnięta mają świetny procent kompatybilności we wszystkich dziedzinach. Wodnik może być trochę bardziej lojalny i ufny niż Bliźnięta, ale jest dalekie od prawdy, że Bliźnięta nie wiedzą, jak być oddanym i lojalnym, gdy znajdą swojego partnera.

Dopóki są wobec siebie otwarci i bezpośredni, a „rozmowa” przepływa między nimi swobodnie, nie ma nic, czego ta dwójka nie mogłaby osiągnąć razem.

Zaufanie: 70%

Emocje: 78%

Intelekt: 90%

Wartości: 82%

Seks: 97%

Zajęcia: 98%

Czy Wodnik i Bliźnięta są dobrymi bratnimi duszami?

Tak, oni są. Jedno z najlepszych dopasowań w Zodiaku, naprawdę dobrze do siebie pasują i osiągają wysokie wyniki we wszystkich wskaźnikach zgodności.

Co przyciąga mężczyznę Wodnika do kobiety Bliźniąt?

Wodnik uwielbia intelekt kobiety Bliźnięta, pasję zbierania informacji i pogodne spojrzenie na świat. Kobieta Gemini jest bardzo charyzmatyczna i ma ten dziecinny urok, który bardzo łatwo usidli mężczyznę Wodnika.

Czy Wodnik może poślubić Bliźnięta?

Oba te znaki wolałyby nie umieszczać „oficjalnych” etykiet na ich „wzajemnej umowie”, ale tak, Wodnik może poślubić Bliźnięta i może to być wspaniałe małżeństwo, które łączy dwa bardzo podobne, ale różne duchy.

Więcej kompatybilności

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta