Zgodność z rakiem i koziorożcem

  Kompatybilność znaków zodiaku Rak i Koziorożec

Rak i Koziorożec to przeciwieństwa w astrologii, co sugeruje, że istnieje natychmiastowa szansa na równowagę i harmonię; równowagę i harmonię wewnątrz, na własnych osobistych podróżach i uczenie się od innych oraz harmonię w związku. Są wspaniałymi towarzyszami i mają wiele wspólnych zainteresowań, pasji i potrzeb emocjonalnych. Każdy może pomóc drugiemu odkryć ukryte lub zapomniane części siebie, a to może sprawić, że związek będzie ekscytujący i pełen cudów.

Nowotwór x Koziorożec – romans i chemia seksualna

Przeciwieństwa się przyciągają i z pewnością dotyczy to sypialni! Mają różne style miłosne, ale zawsze wydają się znajdować równowagę i harmonię. Rak jest namiętny, wrażliwy emocjonalnie i intuicyjny, głęboki i instynktowny w stosunku do potrzeb partnera. Preferują romans, uprawianie miłości i dużo przytulania, uścisków, pocałunków, fizyczny dotyk jako język miłości i wpatrywanie się w oczy. Cień Koziorożca jest tłumiony emocjonalnie, a ponieważ głównym pragnieniem każdego w życiu jest dążenie do przezwyciężenia cech osobowości cienia (szaleństwa i wady), Koziorożec uwielbia emocjonalną głębię i szczerość swojego partnera z Raka. Rak wnosi do mieszanki parną i zmysłową energię. W połączeniu z ich współczuciem i pragnieniem uzdrawiania, pielęgnowania i zapewniania opieki, Koziorożec czuje, że znalazł diament w tym wnikliwym i kochającym Krabie.

Rak jest nieco bardziej seksualny i potrzebujący niż Koziorożec, stabilny i niezależny ziemski Kozioł, ale kiedy wyjdzie ze swojej skorupy, Koziorożce są bardzo zmysłowymi, utalentowanymi i namiętnymi kochankami. Mają też intuicję i potężne instynkty, jako znak ziemi. Więc równie dobrze wiedzą, jak być wrażliwym i odpowiadać na potrzeby kochanka. Rak jest zdecydowanie bardziej uległy! Sposób, w jaki Koziorożec dominuje, umożliwia Rakowi swobodę bycia sobą - całkowicie dzikim, wyzwolonym i bezwstydnie wolnym seksualnie.

Ta dwójka kocha się z intensywnością, oddaniem i szczerymi uczuciami. To nie jest powierzchowny związek miłosny, a to sprawia, że ​​ich więź staje się silniejsza, w innych obszarach… naturalny przepływ i harmonia ich życia seksualnego może ich zbliżyć i zapewnić głębokie uzdrowienie, na przykład po kłótni lub nieporozumieniu. Znaki zodiaku rzadko tego doświadczają; zazwyczaj seks jako akt makijażu jest uważany za toksyczny i słusznie. Ale wydaje się, że Rak i Koziorożec opanowali odnajdywanie miłości, siły i jedności dzięki sile intymności. Ten rodzaj miłosnego dopasowania w rzeczywistości inspiruje innych do wyższych wibracji i znalezienia innych sposobów na połączenie, tj.

Nowotwór x Koziorożec – rodzina i małżeństwo

To jedno z najpiękniejszych i najbardziej magicznych dopasowań w astrologii. Rak jest takim organizmem domowym z silnymi instynktami macierzyńskimi (lub ojcowskimi); są najlepszymi opiekunami, którzy wiedzą, jak opiekować się tymi, których kochają. Zapewniają emocjonalną głębię, ciepło, mądrość i inteligencję, które wszyscy wokół doceniają… Koziorożec to najbardziej ambitny, pracowity i praktyczny znak zodiaku. Ciężko pracują, są godni zaufania, przodują w samoodpowiedzialności i niezawodności oraz manifestują obfitość finansową i bezpieczeństwo w imię miłości i dobrego samopoczucia.

Dziesiąty dom, dom rządzący Koziorożcem, znajduje się na samej górze wykresu reprezentującego wizerunek publiczny, status społeczny, sukces zawodowy, sławę i osiągnięcia. Może to całkiem dobrze działać z wpływem i energią Raka - czwartym domem (dom, korzenie, matka), ponieważ bardzo dobrze się uzupełniają. Klejem, który łączy tych dwoje, jest emocjonalna głębia, ciepło i inteligencja, które zapewnia Rak, oraz otwartość Koziorożca na przyjęcie ich miłości. Rak patrzy na swojego partnera jak na skałę, silny i stabilny klejnot, który zapewnia mu fizyczny, materialny, psychiczny, a nawet duchowy komfort i pewność. Sentymentalizm to kolejna mocna strona Raka, podczas gdy Koziorożec opiera się na tradycji. Znowu piękna synergia!

Ponieważ są przeciwieństwami w Zodiaku, znajdą w sobie prawdziwego towarzysza duszy. Istnieje wiele możliwości uczenia się, rozwoju i ewolucji, a jest to jedna z tych relacji „lustrzanych” lub „odzwierciedlających”, w których istnieje wiele różnic, które niekoniecznie prowadzą do konfliktu lub separacji. Każdy partner może dowiedzieć się więcej o sobie poprzez swoje lustro lub odbicie . Wreszcie, Rak jest żeńskim znakiem symbolizującym matkę, instynkty macierzyńskie oraz astralną mądrość i wiedzę. (Rządząca planeta: Księżyc…) Koziorożcem rządzi Saturn, „Ojciec Czasu” lub „Władca Karmy”, więc jest to bardzo dosłownie idealna para więzi rodzinnych.

Przyjaźnie i partnerstwa platońskie

Te dwugwiazdkowe znaki łączyła pradawna i prastara więź, więc nic dziwnego, że są doskonałymi przyjaciółmi, jeśli nie kochankami. Na początku może nastąpić natychmiastowe rozpoznanie, tak jakby znali się z poprzedniego życia lub z wielu poprzednich żywotów. Rak i Koziorożec są przyjaciółmi duszy, a także mają prawdziwy potencjał bratniej duszy. To nie jest najlepsze dopasowanie do biznesu lub wizjonerskich i niezwykłych wyczynów twórczych – Rak jest bardziej opiekunem i opiekunem, a wszelkie kreatywne, psychiczne lub pomysłowe dary, które posiadają, zostałyby zmarnowane na Koziorożcu. To nie jest niegrzeczne dla Koziorożca, ambicje Capa również zostałyby zmarnowane na Raku! Pozwól mi wyjaśnić…

Rak działa lepiej (innowacyjnie i twórczo) z innymi znakami wodnymi lub ludźmi z pewną wizją i umiejętnością płynięcia z prądem. Koziorożec przoduje w dziedzinie finansów, zarządzania, zrównoważonego biznesu oraz logiki i analitycznego myślenia. Dla Koziorożca mistyczny, duchowy, pełen wyobraźni i eteryczny styl Raka nie ma sensu; jeśli Koziorożec miałby pracować z Rakiem w ten sposób, byłoby to jednorazowe zatrudnienie, jak prowizja. Obaj instynktownie wiedzą, że nie ma tu dużego potencjału biznesowego ani ekspansywnego, jednak doskonale współpracują jako część zespołu.

Na co należy uważać: Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Po prostu Koziorożec jest zimny, podczas gdy Rak jest czepliwy. Rak cierpi na współzależność i styl „potrzebujący” w miłości, podczas gdy Koziorożec może być zimny, zdystansowany i emocjonalnie stłumiony. Emocjonalne tłumienie i niezdolność Capa do okazywania wrażliwości i otwartości czasami, czasami w kluczowych momentach, może zniechęcić wrażliwego i uduchowionego Kraba. Jednocześnie będą chwile, kiedy Koziorożec będzie potrzebował trochę przestrzeni, a Rak będzie chciał się połączyć, zazębić i przytulić. Kluczem do wykonania tej pracy jest komunikacja, równowaga i dążenie do zrozumienia pragnień, potrzeb i pragnień drugiej osoby w pełnym miłości i zdrowym związku.

Kreatywność, wycieczki kulturalne, regularne przerwy i wycieczki, kochanie się, wystrój domu, upiększanie domu, dzielenie się gotowaniem jako radosne zajęcie oraz długie i znaczące rozmowy to sposoby na zjednoczenie tych dwóch zakochanych ptaków i dalsze leczenie wszelkich rozłamów lub frustracji. Rak powinien również znaleźć jakieś hobby poza swoim romansem, a lekcją Koziorożca jest nauczenie się poświęcania mniejszej uwagi pracy i celom zawodowym, a więcej ich słodkiemu i bezwarunkowemu partnerowi.

Jedyną inną czerwoną flagą jest sytuacja, w której Koziorożec zaczyna stawać się zbyt wymagający i dominujący, a Rak ulega uległości. Ale jest to prawdopodobne tylko wtedy, gdy problemy były pomijane przez długi czas, z winy obu partnerów; na przykład Rak nie odzywał się i nie był bezpośredni, przez co popadł w depresję, zły nastrój, nieśmiałość lub wycofanie. O ile wrażliwość musi być szanowana, Rak musi również integrować bezpośrednią komunikację i wyrażanie siebie.

Ocena ogólna :

Miłość: 9

Synergia seksualna: 8

Emocje i więź emocjonalna: 6

Powiązania intelektualne i psychologiczne: 7

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 9

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta