Zgodność z rakiem i lwem

  kompatybilność z rakiem i lwem

Rak jest empatycznym, uległym, zmysłowym i troszczącym się o duszę opiekunem Zodiaku; Lew jest namiętnym, ognistym, dominującym, zwracającym na siebie uwagę, życzliwym i szlachetnym Lwem. Nawet wymieniając te kilka cech, możesz sobie wyobrazić, gdzie się mieszają, a gdzie kolidują! Lew kocha Oddanie i gotowość Raka do obsypywania ich miłością, przywiązaniem, uwagą, pocałunkami, uściskami i czymkolwiek innym, czego namiętnie żądają w tej chwili… Rak uwielbia ambicję, pewność siebie, szczególny urok i magię Leo…

Nowotwór x Lew – romans i chemia seksualna

Po pierwsze, w tym miłosnym dopasowaniu jest DUŻO romantycznych pragnień, pragnienia fizycznego dotyku i intymności, a także napięcia seksualnego i chemii. Chociaż bardzo różne, oba te znaki są totalnymi romantykami oraz wyzwolonymi i dzikimi kochankami (na swój własny, niepowtarzalny sposób!). Rak jest romantyczny, delikatny, szczodry, miły, nieco uległy, oddany, zmysłowy i lojalny. Lew jest dominujący, figlarny, namiętny, ekspresyjny, romantyczny, zmysłowy i lojalny. Istnieje więc kilka doskonałych podobieństw i wspólnych pragnień w miłości i intymności, które sprawiają, że ich życie prywatne jest ekscytujące i stabilne.

Nie tak pozytywne jest miejsce, w którym się ścierają; zawsze istnieje ryzyko, że Rak stanie się nadmiernie uległy ze względu na ich przyjemną dla ludzi i pasywną naturę, a następnie popadnie w niektóre z ich niższych, toksycznych lub cienia cech. Jak manipulacja, przemoc emocjonalna i psychiczna, depresja, zmienność nastrojów oraz nieśmiałość i wycofanie się z kochanka Lwa. Jeśli chodzi o Leo, bycie dominującym i pozwolenie, by ich słodki i bezwarunkowo oddany partner z rakiem stał się im oddany, może stać się masochistą z pogranicza. Leo może pomyśleć, że to wszystko zabawa i gry, ponieważ są one generalnie bardziej optymistyczne i pozytywne - jeśli nie powierzchowne i intelektualne; ale dla Raka jest to przypadek tłumienia własnych uczuć w imię miłości. Rak odczuwa rzeczy znacznie głębiej i jest dużo, dużo bardziej wrażliwy, przynajmniej na poziomie emocjonalnym.Dlatego pamiętaj o różnicach w komunikacji, wyrażaniu siebie i relacjach. Zawsze pamiętaj, że Leo jest intelektualistą, z natury męskim i logicznym, podczas gdy Rak jest emocjonalny, kobiecy i instynktowny. Innymi słowy, Lew myśli, podczas gdy Rak czuje! Oczywiście przeciwieństwa się przyciągają, aw sypialni może tworzyć parę, seksapil i podniecenie. Ale Leo zawsze będzie musiał pamiętać, jak bardzo są dominujący, a ponadto, jak przytłaczający i niewrażliwi mogą się stać, jeśli pozostawi się ich bez kontroli.

Mówiąc o instynkcie, Leo czciciele jak intuicyjny i instynktowny jest Rak dla ich potrzeb. Rzadko zdarza się znaleźć kochanka lub romantycznego partnera, który zasadniczo potrafi czytać w twoich myślach! Chociaż Rak może nigdy tego nie zwerbalizować, są w stanie odpowiedzieć na wiele ukrytych emocji i pragnień Leo telepatycznie, psychicznie i prawie jak widzący. Rak jest naturalnym medium z wieloma darami duchowymi. Właściwie, gdyby ta dwójka chciała przenieść swoje życie seksualne na wyższy poziom, mądrze byłoby zacząć razem praktykować tantrę. To nie tylko wzmocniłoby ich seksualną chemię i synergię, ale także zapewniłoby znacznie większą głębię, zrozumienie i duchową lub duszną jedność w ich związku. W końcu pomogłoby to przezwyciężyć wszelkie nieporozumienia lub niezdrową dynamikę władzy dotyczącą dominacji Lwa i uległej natury Raka…

Głównym punktem trzymania i być może „zbawiennej łaski” dla tych dwojga jest to, jak bardzo są troskliwi. Obaj partnerzy potrafią okazywać empatię, troskę i autentyczną potrzebę więzi emocjonalnej, psychologicznej, duchowej i fizycznej, co samo w sobie jest dość rzadkie (oba znaki mają nastawienie holistyczne). Chętnie służą innym ogromną opieką, troską i hojnością, a to będzie klej, który utrzyma ich w walce o wygraną na dłuższą metę, a także zjednoczy ich w czasach konfliktu. I to ich szczerość w trosce i dawaniu sprawia, że ​​ich życie seksualne jest namiętne, ekscytujące i satysfakcjonujące.

Nowotwór x Lew – Rodzina i Małżeństwo

Głównym plusem pary miłosnej Rak-Lew jest to, jak bardzo są matczyne i ojcowskie. Niezależnie od ról płciowych, oba znaki zodiaku są w stanie uosabiać zarówno instynkty macierzyńskie, jak i ojcowskie. Oboje mocno wierzą w rodzinę, szczęśliwe życie rodzinne, odpowiedzialność za dom i wychowywanie dzieci z idealną równowagą między kreatywnością, wyrażaniem siebie i wolnością osobistą oraz tradycyjnymi rolami. Oboje partnerzy uwielbiają być żywicielami rodziny i „głównym mężczyzną lub kobietą” w domu, co może powodować konflikty. Oba mogą być dość kontrolujące, jeśli chodzi o dzieci i dom! Kluczem do sukcesu jest komunikacja. Bez otwartej, szczerej i przejrzystej komunikacji - nawet jeśli robi się to trudne lub wymagany jest kompromis - ten związek nie będzie długowieczny.

Rak rządzi czwartym domem domu i rodziny, korzeniami, bezpieczeństwem i fizycznymi podstawami oraz matką; instynkt macierzyński oraz mądrość i dojrzałość emocjonalna. Lew rządzi piątym domem kreatywności, dzieci, sztuki i romansu. W rzeczywistości istnieje piękna mieszanka i synergia, o ile obaj partnerzy są komunikatywni i otwarci na temat swoich mocnych stron, pragnień i elementów, które mogą wnieść. To może nie być najbardziej bezwysiłkowy lub błogi związek, gdy w grę wchodzą zobowiązania domowe i dzieci; kładzie się duży nacisk na materialistyczne życie, obowiązki domowe i sprawunki oraz praktyczność. Ale bycie tak odpowiedzialnym i zapewniającym może wzmocnić ich więź na wiele sposobów, pozwalając także każdemu docenić się nawzajem i przyjąć własne cechy cienia, poprzez swojego partnera.

Miłosne dopasowanie Raka i Lwa to szansa na prawdziwą refleksję, rozwój i naukę poprzez refleksję i świadome odzwierciedlenie. Świadome odzwierciedlenie zasadniczo polega na rozpoznaniu, że wszyscy mamy cieniste ja, wewnętrzną ciemność z rzeczami, które musimy przezwyciężyć i przekroczyć, oraz jasną stronę jednocześnie. Zamiast złościć się lub sfrustrować ich różnicami, Leo musi nauczyć się rozumieć, że Rak zawsze będzie miękki, pasywny, w pewnym stopniu zadowalający ludzi i pośredni lub subtelny. Rak musi zaakceptować potrzebę Leo, by być wysłuchanym, znaleźć sposób na obejście tego lub osiągnięcie harmonii i kompromisu, a także ich pragnienie kontroli, zajmowanie centrum uwagi i większe zapotrzebowanie na światło reflektorów.

Nowotwór x Lew – Przyjaźnie i partnerstwa platońskie

To naprawdę interesujący czas, kiedy znak wody i znak ognia łączą ich głowy i serca. Każde przedsięwzięcie, pomysł, projekt lub biznes może się rozwijać dzięki ich ogromnej i rozwiniętej kreatywności, wyobraźni i pasji. W rzeczywistości tworzą wspaniały duet. Wszyscy zakładają, że Lew jest najbardziej lub jednym z najbardziej namiętnych znaków zodiaku i to prawda, że ​​​​mogą być dramatyczne! Ale Rak jest równie namiętny i ekspresyjny, po prostu czerpie radość ze świata emocji, instynktów, uczuć, subtelnych doznań i psychicznych wrażeń. Rak wnosi do partnerstwa eteryczny magnetyzm, a Lew wnosi elektryzujące podniecenie.

Potrafią odbijać się od siebie w sposób, który sprawia, że ​​obserwatorzy szanują, a nawet podziwiają dwoistość życia. Oczywiste jest, że bardzo się różnią, jednak każdy może szanować (i czerpać inspirację) zdolność Raka i Lwa do dostrzegania wzajemnych różnic, znajdowania jedności i dawania sobie nawzajem idealnej ilości światła i przestrzeni do zabłyśnięcia. Fakt, że Rak chętnie stawia Leo w centrum uwagi i przyjmuje bardziej pokorną, wspierającą i cichą rolę, a także znajdując radość i inspirację w subtelnych wibracjach, sam w sobie jest dowodem na to, że jedność i harmonię można znaleźć w dwoistości życia . Są bardzo inspirujące, gdy są w pełni sił i płyną!

Rzeczy, na które należy uważać Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Zaborczość, przywiązanie, zazdrość i nieporozumienia rządzą tym związkiem. Oba znaki mogą być niezwykle zaborcze i karmią się nawzajem ciemnością. Rak jest manipulatorem z wybuchami temperamentu, a Leo uwielbia dramatyzować, a także musi być tym, który ma władzę i kontrolę. Niezależnie od tego, czy jest to partnerstwo romantyczne, krótkoterminowe, długoterminowe czy platoniczne, głównym ostrzeżeniem, o którym należy pamiętać, jest znacząca różnica między rakiem narodzonym z wody a lwem z ognia. Uległa VS dominująca, pasywna VS bezpośrednia, emocjonalna VS mentalna lub logiczna i kobieca VS męska… Istnieje ciągła potrzeba znalezienia harmonii i równowagi oraz bycia świadomym wzajemnych wyzwalaczy.

Więcej eksploracji astrologii pomoże ci lepiej zrozumieć swojego kochanka (lub przyjaciela) w Raku lub Lwie.

Ogólna ocena:

Miłość: 6

Synergia seksualna: 8

Emocje i więź emocjonalna: 9

Powiązania intelektualne i psychologiczne: 5

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 7

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta