Zgodność z rakiem i wagą

  kompatybilność raka i wagi

Waga jest jedynym znakiem powietrznym, który podziela głęboką miłość do piękna, sztuki, zmysłowości, częstych romantycznych gestów i kobiecej energii. Pod tym względem oba znaki kierują się w stronę harmonii i spokojnego życia, a ten jeden wspólny cel może pomóc im przezwyciężyć wszelkie trudne chwile. Istnieją pewne poważne zakłócenia, których będą musieli być świadomi i przepracować, jeśli chcą przejść testy czasu.

Oboje wierzą w ponadczasową, wieczną i bajkową miłość! Tak więc mistycyzm i duchowość są zawsze dobrymi punktami do poszukiwania zjednoczenia.

Nowotwór x Waga – romans i chemia seksualna

Tak bardzo, jak chciałbym powiedzieć, że jest to pozytywne dopasowanie miłosne, mądre pod względem seksu i emocji; to nie jest. Jest kilka atrakcji, a przy kompromisie i poświęceniu mogą mieć szczęśliwy, długoterminowy związek. Po pierwsze, negatywy… Rak jest emocjonalnym znakiem wodnym, Waga jest analitycznym i logicznym znakiem powietrznym. Tam jest poważny zderzyć się tutaj. Waga, na przykład, podchodzi do seksu i intymności w bardzo mózgowy, analityczny i przemyślany sposób; Rak wkracza w ludzi, miejsca i sytuacje, a także porusza się w sferze miłości i seksu dzięki inteligencji emocjonalnej i instynktom.Jako bardzo pierwotny znak, który można dostrzec patrząc na ich planetarnego władcę, Księżyc – planetę instynktów, wyobraźni i podświadomości; Rak jest głęboko związany z ich ciałem. Czucie, wyczuwanie, używanie subtelnych i psychicznych darów percepcji i nawiązywania relacji oraz przekonanie, że „intymność” równa się mnóstwu przytulania, pocałunków, masowania ciała (romantycznego/nieseksualnego i seksualnego!), fizycznego dotyku i okazywania uczucia, i spokojne chwile po prostu bycia i dzielenia się.

Waga postrzega je jako obce przez większość czasu. „Myślą” o swojej drodze do intymności i zjednoczenia seksualnego, przez co mogą wydawać się zimnymi i oderwanymi – a nawet robotami – do zmysłowego i bardzo instynktownego raka. Woda jest głęboka, podczas gdy powietrze jest powierzchowne. Woda stara się łączyć, zazębiać i jednoczyć, podczas gdy powietrze szuka połączenia środkami intelektualnymi i psychologicznymi.

Zbawienna łaska kompatybilności seksualnej Raka i Wagi jest pod wpływem Wenus. Wenus rządzi Wagą, czyniąc Wagę najbardziej romantycznym, zmysłowym, kobiecym i delikatnym ze wszystkich znaków powietrznych. Nie oznacza to, że są idealne, przynajmniej nie dla Raka pod względem synergii, ale są w stanie dostroić się do swoich emocji oraz subtelnych i eterycznych sfer, aby uzyskać prawdziwe chwile intymności i więzi. Wagi są w głębi serca kochankami, a nie wojownikami, dlatego istnieje tutaj wspólny cel. Obaj partnerzy pragną miłości i harmonii, a jeśli potrafią rozwiązać dzielące ich różnice, mogą znaleźć prawdziwą harmonię i trwałe szczęście. Seksualnie, aby się tam dostać, muszą poświęcić trochę czasu, aby zrozumieć nawzajem swoje ciała i potrzeby, potrzeby i pragnienia oraz rodzaje poświęceń, które będą musieli ponieść, aby długowieczność.

Nowotwór x Waga – Rodzina i Małżeństwo

Ponieważ Waga jest z natury dostosowana do 7. domu w astrologii; relacje osobiste, związki partnerskie, małżeństwo… Są tu pewne pozytywne aspekty. Rak jest oczywiście rządzony przez 4 dom domu, rodzinę, korzenie i bezpieczeństwo, matkę i kobiecą energię - mają kilka kluczowych podstawowych wartości, jeśli chodzi o małżeństwo i rodzinę! Obie osoby marzą o trwałym monogamicznym związku, małżeństwie i szczęśliwym życiu rodzinnym. Obaj cenią sobie piękno, estetykę, wygodę materialną, ciepło wewnątrz i wokół, spokój i kompromis. Wspólne umiłowanie samej miłości i luksusu, a więc potrzeby zarówno duchowe/sentymentalne, jak i materialne, mogą pomóc im przypomnieć sobie jedność i podobieństwa w trudnych chwilach, a na dłuższą metę wzmocnić ich romantyczną więź.

Rak ma bardzo kobiecy charakter i ucieleśnia cechy energii yin; pasywność, kobiecość, subtelność, astralna i duchowa mądrość i wiedza, samoświadomość, refleksja, introwersja i magnetyzm. Waga, mimo że rządzi nią planeta miłości i kobiecej seksualności (Wenus), jest z natury męska. Dominują cechy Yang - dominacja, działanie, asertywność, męskość, siła woli oraz bardziej bezpośrednie i logiczne podejście do siebie i innych. Ostatecznie oznacza to, że Waga będzie próbowała zdominować Raka, nawet jeśli psychicznie i intelektualnie. To może zdenerwować wrażliwego Kraba, więc to do Wagi należy uznanie, że nie zawsze wiedzą najlepiej! Słuchanie emocjonalnej mądrości i przewodnictwa Raka jest co najmniej pewnym sposobem na utrzymanie równowagi i harmonijnego przepływu energii.

Pozytywne słowa kluczowe i wysoka kompatybilność: piękno, romans, rodzina, luksusowy i wygodny dom, harmonia i silna niechęć do konfliktów.

Nowotwór x Waga – Przyjaźnie i partnerstwa platońskie

Ta dwójka wydaje się ze sobą kłócić. Gdybyś obserwował różne postacie w kręgu przyjaźni lub grupie społecznej, Rak i Waga wyglądałyby jak dwa zupełnie różne światy, najwyraźniej nawet nie połączone! Nie mają organicznej ani naturalnej więzi, więc każde połączenie, które mieli nadzieję nawiązać, musiałoby być nawiązane z wysiłkiem, uważnością oraz świadomą komunikacją i inteligencją emocjonalną. Nie tylko każdy może sprawić, że zadziała z rakiem; jeśli nie masz jakiejś głębi lub wewnętrznej równowagi emocjonalnej, ten głęboki i magiczny znak po prostu odrzuci cię jako kolejnego robota społecznego lub powierzchownego palanta!

Ok, może to trochę za ostro. Chodzi o to, że Rak nie lubi i nie toleruje powierzchowności i fałszu. Brak połączenia z ciałem emocjonalnym i zmysłami jest postrzegany jako życie powierzchowne. Jednocześnie Waga często postrzega Raka jako zbyt emocjonalnego i zbyt wrażliwego; po prostu nie rozumieją pasywnej, duchowej, opiekuńczej i słodkiej energii Raka. Jest tu sporo nieporozumień. Dla biznesu? Mogliby dobrze ze sobą współpracować, pod warunkiem, że zachowają zdrowe granice i wykorzystają swoje mocne strony!

Na co należy uważać: Czerwone flagi i ostrzeżenia!

Jednym z głównych problemów związanych z tym parowaniem jest potrzeba wyższości intelektualnej Wagi i nadmierna analiza emocji. Waga może być zbyt zimna i oderwana jak na gust Raka. W rezultacie Rak próbuje związać i przywrócić miłość poprzez uściski, pocałunki, intensywność i łączenie dusz, które postrzegają jako piękne i pozytywne i nic mniej; ale Waga nie przyjmuje tego w ten sposób. Ten mózgowy i racjonalny (ale intuicyjny) znak powietrzny postrzega te akty uczucia jako przywiązanie, kolejny krok w kierunku współzależności i odejścia od zdrowej niezależności w związku. Już samo to jedno zniekształcenie może przynieść różnego rodzaju nieporozumienia i potencjalne napięcie i niechęć.

Po drugie, ponieważ oboje gardzą konfliktami, a nawet posuwają się tak daleko, że całkowicie ich unikają, wiele problemów i niezadowolenia może zostać przeoczonych i zepchniętych pod dywan. Kiedy emocjonalne i duchowe potrzeby Raka nie są zaspokojone i nie angażują się w bezpośrednią komunikację w celu wyrażenia swoich potrzeb, ostatecznie uciekają się do depresji, wahań nastroju, złego humoru i manipulacji. Waga jest w rzeczywistości dość temperamentna z ukrytą agresywną stroną, dlatego nie należy tego lekceważyć. Waga postrzega manipulację jako atak na ich osobowość, charakter lub tożsamość, więc możesz sobie tylko wyobrazić wybuchowe kłótnie, które mogą się pojawić, jeśli oboje kochankowie zdecydują się ujawnić swoją wewnętrzną ciemność… Z drugiej perspektywy Waga może przyjść jako niezwykle prowokacyjny i protekcjonalny, a gdyby nie nieograniczone współczucie Raka i zdolność do wnoszenia kojącej energii (kiedy jest w najlepszym wydaniu), ten związek mógłby nie mieć żadnych szans.

Ocena ogólna :

Miłość: 7

Synergia seksualna: 5

Emocje i więź emocjonalna: 6.5

Powiązania intelektualne i psychologiczne: 7

Prawdziwa miłość/kompatybilność z bratnią duszą: 6

Więcej kompatybilności

Nowotwór oraz Baran Zgodność

Nowotwór oraz Byk Zgodność

Nowotwór oraz Bliźnięta Zgodność

Nowotwór oraz Nowotwór Zgodność

Nowotwór oraz Lew Zgodność

Nowotwór oraz Panna Zgodność

Nowotwór oraz Funt Zgodność

Nowotwór oraz Skorpion Zgodność

Nowotwór oraz Strzelec Zgodność

Nowotwór oraz Koziorożec Zgodność

Nowotwór oraz Wodnik Zgodność

Nowotwór oraz Ryby Zgodność

Cechy zodiaku człowieka:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby

Cechy kobiety zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta