Znaczenie dziesięciu tatuaży Adele

Nazwisko „Adele” jest niezwykle dobrze znane we współczesnym przemyśle muzycznym. Dzięki hitom takim jak „Hello”, „Someone Like You” i „Easy on Me” brytyjska piosenkarka została uznana za jednego z największych muzyków ostatnich kilku dekad. I, jak wielu wie, ma kilka tatuaży na całym ciele. Każdy ma dla artysty duże znaczenie. Przyjrzyjmy się im.

Moneta

Nr ref. – Facebook / Facebook

Lewy nadgarstek Adele ma 3 oddzielne tatuaże, z których każdy dostała przy innych okazjach. Największą z nich jest moneta. Wewnątrz monety widnieje napis „One Penny”, który jest hołdem dla jej mamy (która ma na imię Penny).

Muzeum tatuażu i tatuażu Tanji Nixx/Lyle'a Tuttle'a; 2011

Raj

  Adele's Tattoos

Na lewej ręce Adele ma tatuaż ze słowem „raj”. Choć artystka nie ujawniła wprost jego znaczenia, prawdopodobnie odnosi się ono do jej rodziny, która jest jej rajem.
Bang Bang tatuaż; 2013

Angelo

Nr ref. – Czas

Angelo to imię syna Adele, a ona ma jego imię wytatuowane z boku prawej dłoni. Najwyraźniej ten tatuaż honoruje jej miłość do niego.

Bang Bang tatuaż; 2013

A

  Adele's Tattoos

Kolejny tatuaż o tematyce Angelo znajduje się za uchem artysty.

Artysta nieznany; po raz pierwszy widziany w 2013 roku

5

Nie ma żadnych zdjęć tatuażu Adele z numerem 5, ale na podstawie Wywiad z Yahoo z artystą tatuażu, Bang Bang, możemy być pewni, że tam jest. Znajduje się po wewnętrznej stronie jej prawego palca serdecznego. Adele wyznała, że ​​to jej ulubiona liczba.

Bang Bang tatuaż; 2013

3 kropki

  Adele's Tattoos

Adele dzieli ten tatuaż, znajdujący się tuż pod monetą na lewym nadgarstku, ze swoją przyjaciółką, Joy Williams z Civil Wars. Kropki to wielokropek reprezentujący gramatyczną koncepcję niepełnej frazy. Tatuaż symbolizuje postęp.

Muzeum tatuażu i tatuażu Tanji Nixx/Lyle'a Tuttle'a; data nieznana

19 21

Ostatnim i najnowszym dodatkiem do tatuaży na lewym nadgarstku Adele są cyfry „19” i „21”, które mają symbolizować jej dwa pierwsze albumy. Zostały one nazwane odpowiednio „19” i „21”.

Muzeum tatuażu i tatuażu Tanji Nixx/Lyle'a Tuttle'a; data nieznana

Gołębie

  Adele's Tattoos
Nr ref. – Świergot

Adele ma również duży tatuaż 5 gołębi na plecach. Podobnie jak w przypadku jej rajskiego tatuażu, Adele nie wspomniała wyraźnie o gołębiach, ale najprawdopodobniej symbolizują one wolność i siłę.

Artysta nieznany; po raz pierwszy widziany w 2020 roku

Góra

ref- Instagram

Na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka Adele ma tatuaż przedstawiający górę. W rozmowie z Moda , piosenkarka stwierdziła, że ​​ten tatuaż symbolizuje uczucie ciągłego wspinania się na górę.

Artysta nieznany; 2019

Saturn

  Adele's Tattoos

I wreszcie, na prawym przedramieniu Adele znajduje się tatuaż planety Saturn z rysunkiem panoramy Los Angeles w środku. Ten tatuaż ma astrologiczne znaczenie dla Adele.

Artysta nieznany; 2017

Tatuaż Saturna prawdopodobnie przyciągnął największą uwagę atramentu Adele. Co to oznacza dla piosenkarki? Adele wyjaśniła, że ​​tatuaż miał symbolizować jej powrót Saturna, czas, kiedy Saturn w pełni okrążył słońce i wraca do miejsca, w którym się urodziła. Astrolodzy twierdzą, że ma to oznaczać początek nowego cyklu w życiu. Dla Adele w tym okresie w jej życiu pojawiło się wiele dużych zmian, w tym rozwód z Simonem Koneckim.