Gry Picie dla Dwojga

  Gry do picia dla dwojga

W dzisiejszych czasach bardziej powszechne jest zorganizowanie przyjęcia we dwoje niż zgromadzenie wielu osób. Koronawirus zmienił wiele rzeczy w naszym życiu, a niektóre rzeczy mogą nigdy nie być takie, jak kiedyś, ale nie jest to powód do smutku, ponieważ zmiana wiąże się również z szansą!

Wszyscy wypiliśmy trochę więcej podczas kwarantanny i na pewno po jakimś czasie stało się to nudne. Dobrą rzeczą jest to, że gry do picia istnieją i zawsze są po to, aby uczynić rzeczy bardziej zabawnymi! Ale… zazwyczaj są przeznaczone dla dużych grup, a przynajmniej dla grup powyżej trzech osób. W międzyczasie chcesz po prostu odpocząć ze swoim najlepszym przyjacielem lub spędzić zabawną noc ze swoim partnerem z zabawna gra w picie … Cóż, nie szukaj dalej! Ta lista wyboru jest kompilacją najbardziej zabawnych i zabawnych gier o piciu, jakie istnieją, a do gry potrzebujesz tylko dwóch osób!

Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz nawet żadnego sprzętu ani rekwizytów! Tylko przyjaciel, twój ulubiony napój i miejsce na nocleg, żebyś nie prowadził pod wpływem!Czy jesteś gotowy na pijaństwo? Tak jak my!

Najlepsze gry do picia dla dwóch osób

1. Dwie prawdy i kłamstwo

To świetna gra dla par, które jeszcze się dobrze nie znają! Niezależnie od tego, czy jest to nowy związek, czy nowy kumpel, którego poznałeś na siłowni, jest to najbardziej zabawne, gdy wiesz pewne rzeczy, ale nie wszystko o drugiej osobie, dzięki czemu gra może stać się naprawdę zabawna i konkurencyjna.

Najlepsza część? Nie potrzebujesz żadnych kart ani rekwizytów, aby w nią zagrać!

Założenie gry jest dość łatwe. Pierwszy gracz zaczyna od wymienienia dwóch rzeczy o sobie, które są prawdziwe i jednej, która jest kłamstwem. Można to zrobić w dowolnej kolejności, ale wszystkie trzy muszą być dostarczone tak, jakby były prawdziwe.

Następnie drugi gracz będzie musiał wybrać, który z trzech faktów jest kłamstwem. Jeśli drugi gracz zgadnie, pierwszy gracz pije. W przeciwnym razie drugi gracz pije.

Następnie drugi gracz wymieni swoje własne fakty i tak dalej.

Gra staje się bardzo zabawna, jeśli gracze wybierają o sobie interesujące rzeczy, które mogą brzmieć fałszywie, ale tak nie jest. Kłamstwo powinno być czymś łatwym do uwierzenia… Chyba że chcesz przegrać!

dwa. Nigdy przenigdy

Wszyscy znają „Nigdy przenigdy” i jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych i lubianych gier alkoholowych, jakie istnieją! W grę często gra się w dużej grupie, ale jest też naprawdę zabawnie, nawet jeśli są to tylko dwie osoby!

Ta gra jest również lepsza, jeśli nie wiesz wielu rzeczy o osobie, z którą grasz, a celem jest odkrycie jak największej liczby nowych i pyskatych rzeczy o drugiej osobie!

Jeśli nie znasz tej gry, oto jak w nią zagrać:

Pierwszy gracz zaczyna od powiedzenia czegoś, czego nigdy nie robił. Na przykład „Nigdy nie chodziłem na wędrówki”. Możesz zacząć od łagodnych rzeczy, takich jak ta, a następnie budować coś dzikszego, bardziej pikantnego lub po prostu perwersyjnego. Wszystko zależy od tego, jak dobrze czujesz się z przyznaniem się do rzeczy, które zrobiłeś! To, co zaczyna się od czegoś niewinnego, jak piesze wędrówki, może skończyć się czymś w rodzaju „Nigdy nie uprawiałem seksu grupowego”.

Jeśli druga osoba to zrobiła, musi pić. Jeśli nie, to nie piją. Tak czy inaczej, to ich kolej, aby powiedzieć coś, czego nigdy nie zrobili i tak dalej!

Następny: Pytania o prawdę lub napój

3. Wybieram się na wycieczkę

„Idę na wycieczkę” to gra oparta na pamięci, która staje się coraz zabawniejsza, im bardziej jesteś pijany.

Założenie jest proste: każdy gracz musi wymienić w porządku alfabetycznym przedmiot, który zabrałby ze sobą na wycieczkę. Następnie drugi gracz musi wypisać rzecz, ale musi też zapamiętać pierwszą rzecz. W każdej turze na listę trafia nowy element.

Na przykład pierwszy gracz może powiedzieć „Wyjeżdżam na wycieczkę i pakuję środek antyseptyczny”. Następnie drugi gracz musi kontynuować w stylu: „Jadę na wycieczkę i pakuję antyseptyki i piłki plażowe”. I tak dalej, aż ktoś zapomni o czymś z listy lub nie może wymyślić coś, w takim razie muszą pić!

Gra może stać się absolutnie absurdalna, gdy poziom pijaństwa rośnie, a przedmioty stają się jeszcze bardziej szalone! Prawdopodobnie skończysz „kłócić się” o to, czy ksero czy zamek błyskawiczny to rzeczy, które ktoś zapakowałby na wyjazd!

Godzina mocy

Jeśli Twoim celem jest jak największe zniszczenie, ta gra jest dla Ciebie! Celem tej gry jest robienie 1 shota wybranego napoju co minutę przez godzinę! Zwycięzcą zostaje osoba, której uda się wykonać 60 strzałów w ciągu godziny!

4. Fakty dotyczące prędkości

Ta gra jest idealna, jeśli gracze znają się bardzo dobrze, ponieważ jej założeniem jest udowodnienie słuszności jak dobrze się znacie . Gra jest bardzo łatwa!

Każdy gracz musi na zmianę podać rzeczy, które są prawdziwe o drugim graczu. Za każdym razem, gdy coś im się nie uda, muszą strzelić. (Możesz także dostosować liczbę faktów, które należy pomylić przed zrobieniem zdjęcia)

Gracze muszą chodzić tam iz powrotem, odnotowując prawdziwe fakty o swoim partnerze. Za każdym razem, gdy gracz pomyli się w trzech stwierdzeniach, musi się napić.

Jeśli twoim celem jest nawalenie się, możesz nie osiągnąć celu w tej grze, ale możesz stać się sentymentalny i szczęśliwy z powodu tego, ile inny gracz wie o tobie!

Następny: 100 Pytania dotyczące szybkich randek zostać zapamiętanym

5. Połączenie umysłu

To idealna gra dla dwóch graczy, ponieważ posiadanie większej liczby graczy byłoby bardzo skomplikowane!

Dwóch graczy musi spojrzeć na siebie, policzyć do trzech, a następnie powiedzieć słowo. Założeniem gry jest wypowiedzenie słowa, o którym oba słowa razem skłoniły każdego gracza do myślenia.

Na przykład, ktoś mówi „piłka”, a drugi gracz mówi „pies”, wynikowym powszechnym słowem może być „Aportuj”!

Gra może stać się bardzo śmieszna i chaotyczna, zwłaszcza w przypadku słów, które wydają się nie mieć ze sobą nic wspólnego!

Za każdym razem, gdy ogłoszone słowo nie pasuje, gracze muszą się napić.

Następny: 10 Szalenie zabawne Gry Picie

6. Odwróć kubek

To jest klasyk gra w alkohol, zwykle rozgrywana na imprezach studenckich w dużych grupach, ale może być równie zabawna tylko w dwie osoby!

Będziesz potrzebować:

  • Kubki
  • Napoje o niskiej zawartości alkoholu. (takich jak piwo lub Breezers)

Oto jak w to grać, jeśli nie wiesz!

Każdy gracz otrzymuje pięć kubków napełnionych do pierwszej linii, a następnie siada naprzeciw siebie przy stole i ustawia kubki w rzędzie z boku.

Następnie gracze liczą do trzech, a każdy gracz musi chwycić swój pierwszy kubek i wypić go tak szybko, jak tylko potrafi. Następnie muszą postawić kubek na samej krawędzi stołu i jednym palcem odwrócić kubek tak, aby wylądował do góry nogami.

Każdy gracz może przejść do następnego drinka tylko wtedy, gdy kubek został prawidłowo odwrócony.

Pierwszy gracz, który ukończy, wygrywa!

7. Telewizor Wąsy

Ten jest bardzo prosty: rysujesz wąsy na kartce papieru i umieszczasz ją na telewizorze. Następnie odtwarzasz swój ulubiony film lub program! Za każdym razem, gdy czyjaś twarz ma odpowiednio wąsy, bierzesz drinka.

Być może będziesz musiał uważać, jak przykleisz wąsy do telewizora, aby upewnić się, że nie uszkodzisz ekranu. Starsze telewizory miały szkło z przodu, co ułatwiało to, jednak nowsze mogą wymagać pewnej kreatywności, takiej jak zawieszenie wąsów na półce za pomocą sznurka.

Jeśli chcesz, możesz dodać również inne przedmioty, takie jak cylindry lub cygara, aby uzyskać dodatkową wesołość!

8. Pijany rzut monetą

Ta gra jest niezwykle prosta i zabawna!

Każdy gracz na zmianę obstawia ilość wybranego napoju, wlewając trochę do szklanki. Osoba, która nalała napój, rzuca monetą, a drugi gracz musi wyrzucić orzeł lub reszkę.

Jeśli drugi gracz się pomyli, musi wypić obstawiony napój. Jeśli zrobią to dobrze, nalewający musi zamiast tego pić.

To może być bardzo konkurencyjne i zabawne, ale pewne jest to, że oboje prawdopodobnie skończycie rozbiti! Przy szansach 50-50 szanse powinny być dość wyrównane….

9. Piwny Pong

To kolejne klasyczne picie gra, w którą mogłeś grać wcześniej w dużej grupie. Jednak nie potrzebujesz dużej grupy, aby cieszyć się tą grą, ponieważ jest to świetna zabawa nawet w dwie osoby! To naprawdę wydobywa zabawną, konkurencyjną stronę ludzi i jest świetne, niezależnie od tego, czy grasz ze swoim SO, czy ze swoim najlepszym przyjacielem!

Jeśli nie wiesz, jak grać, oto, czego potrzebujesz:

Każdy gracz powinien mieć 6 kubków piwa (lub innego wybranego napoju) przed sobą po obu stronach stołu w trójkątnym układzie. Trzy miseczki w ostatnim rzędzie, dwie na środku i jedna z przodu. Celem gry jest rzucenie piłeczki do ping ponga przez stół i wbicie jej do kubka przeciwnika. Jeśli trafisz piłką do kubka, przeciwnik musi wypić drinka, a kubek zostaje usunięty z gry.

Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy trafi wszystkie kubki przeciwnika. Przegrany musi wypić pozostałe kubki!

Być może najlepiej jest unikać napełniania kubków do góry, ponieważ są to tylko dwie osoby. Nie ma nic gorszego niż przerwanie nocy z powodu uczucia okropne z powodu zbyt dużej ilości alkoholu!

Następny: 21 Ekscytujące Gry Dla Par

10. Wyżej lub niżej

Jest to niezwykle zabawna i prosta gra. Zwykle gra się talią kart, ale jeśli nie masz jej pod ręką, możesz pobrać talię aplikacji na swój telefon i użyć jej!

Talia jest tasowana, a następnie pierwszy gracz wyciąga kartę z talii i kładzie ją.

Następnie drugi gracz musi odgadnąć, czy następna karta w talii ma wyższą, czy niższą wartość. Jeśli się pomylą, piją. Jeśli zrobią to dobrze, drugi gracz pije!

11. Odwróć, wypij lub udostępnij

To naprawdę zabawne picie, które może skończyć się perwersyjnie, jeśli tego właśnie chcesz. (patrz uwagi) Wszystko, czego potrzebujesz, to wybrany napój i moneta. Nie masz monety? Wystarczy pobrać aplikację do rzucania monetą!

Pierwszy gracz rzuca monetą, a drugi gracz musi sprawdzić orzeł lub reszka.

Jeśli drugi gracz zrobi to dobrze, może następnie rzucić monetą. Jeśli się pomylą, muszą się napić, a pierwszy gracz ponownie odwraca. Jeśli ponownie odgadniesz, drugi gracz musi opublikować coś dziwnego w swoich mediach społecznościowych bez kontekstu. To zależy wyłącznie od graczy, na przykład „Właśnie zrobiłem kupę do łóżka”. Lub coś podobnego, ale pamiętaj, że powinno to być coś nieszkodliwego i zabawnego, co nie zrujnuje relacji ani szans na pracę!

Notatki : Innym sposobem, w jaki można to odtworzyć, jest wersja ze striptizem. Zamiast zamieszczać posty w mediach społecznościowych, osoba zdejmuje jedną część garderoby! To naprawdę zależy od tego, jak chcesz grać!

12. Strzały bojowe!

To świetna odmiana klasyki gra planszowa Okręt wojenny! Możesz grać, nawet jeśli nie masz gry planszowej, tworząc własną planszę. Wszystko czego potrzebujesz to dwie kartki papieru, długopisy i przekładka.

Narysuj siatkę 7 na 7, a następnie ponumeruj rzędy i oznacz kolumny literami. Wybierz sześć kwadratów i umieść X w każdym z nich reprezentować wasze statki.

Następnie każdy gracz powinien po kolei zgadywać, gdzie na planszy znajdują się statki przeciwnika. Za każdym razem, gdy jeden z twoich statków zostanie trafiony, musisz wziąć łyk!

Przegrywa ten, którego statki zostaną zatopione jako pierwsze!

13. Prosta twarz

To naprawdę zabawna gra, zwłaszcza jeśli jesteś taki jak ja i zaczynasz rechotać, gdy ktoś inny nie może przestać się śmiać! Gra jest całkiem prosta! Drukujesz małe paski żartów, zabawnych kalamburów lub niegrzecznych zwrotów, wycinasz je i wkładasz do miski. Pierwszy gracz wybiera jeden pasek i czyta, co na nim jest. Wszyscy ludzie muszą zachować kamienną twarz. Kto się śmieje, musi się napić.

W tej grze nie ma zwycięzcy, ale na pewno będziesz się dużo śmiać i naprawdę szybko zostaniesz walnięty!

14. Spróbuj się nie śmiać Maraton

Ta gra polega na znalezieniu jednego z tych filmów „Spróbuj się nie śmiać” na YouTube, które zwykle są pełne niesamowitych winorośli, które są zbyt dobre dla tego świata! Lepiej, jeśli wypiłeś trochę przed tą grą, ale możesz też zacząć całkowicie trzeźwy. Za każdym razem, gdy gracz się śmieje, musi zrobić gówno. Jeśli to super zabawny film…. Powodzenia dla wątroby!

piętnaście. Prawda czy wyzwanie

Kolejna klasyczna gra znana każdemu, z akcentem na picie! Gra się w to dokładnie tak, jak w oryginalną grę Truth or Dare. Pierwszy gracz musi wybrać pomiędzy prawdą a wyzwaniem. Jeśli wybiorą prawdę, ale nie chcą odpowiedzieć, muszą się napić. Jeśli wybiorą wyzwanie, ale nie mogą go ukończyć, muszą pić! Gracze na zmianę odpowiadają na wyzwania lub wykonują wyzwania, a im bardziej się upijają, tym zabawniejsza staje się ta gra! To naprawdę dobra gra, aby dowiedzieć się więcej o drugiej osobie!